Декоративні подушки - родзинка в інтер'єрі

Декоративні подушки - родзинка в інтер'єрі
Декоративні подушки підкреслюють стиль інтер'єру. Вони створюють додатковий затишок і можуть стати родзинкою дизайну. Можуть бути виконані в різних стилях: східному (з атласних червоних і золотих тканин), європейському (стриманих бежевих, коричневих відтінків), в стилі Дикого Заходу (з бахромою, шкіряними елементами).

З давніх часів людина прагнути зробити свій будинок затишним. Безліч дизайнерів постійно розробляють різноманітні варіанти інтер'єру для досягнення цієї мети.

При формуванні обстановки в кімнаті не варто забувати, що комфорт, як правило, створюється за рахунок дрібних деталей. Такий частиною інтер'єру можуть стати декоративні подушки. Вони допоможуть підкреслити практично будь-який варіант оформлення.

Наприклад, східну тематику. Тут підійдуть яскраві, соковитого кольору подушки з розкішною обробкою, які можна розташувати в будь-якому місці, не обмежуючись диванами або ліжком. Особливий колорит дизайну додадуть спеціальні подушки для сидіння.


Крім витонченого Сходу подушки можуть відображати і європейські традиції. Кольори в даному випадку краще всього вибирати світлі, пастельні. Вони прикрасять вашу кімнату, додадуть їй м'якість.

При бажанні через декоративні подушки можна підкреслити і традиції Дикого Заходу. Тут найкраще підійдуть предмети, при виготовленні яких були використані елементи ковбойському тематики: бахрома, джинсові матеріали, шкіряні деталі, відтінки коричневого і синього.

Декоративна подушка знайде своє місце і в сучасному інтер'єрі, націленому на мінімалізм і лаконічність. Вона може мати саму вигадливу форму, бути виготовлена


Увага, тільки СЬОГОДНІ!