4 Способи навести порядок в домі

4 способи навести порядок в домі
Чистоту і порядок потрібно підтримувати в будинку кожен день, а не час від часу займатися прибиранням. Але в зв'язку зайнятістю на роботі ми не встигаємо під час виносити сміття, прибрати посуд. І ось до вихідних у нас вдома аврал і замість того щоб відпочивати, доводиться витрачати довгоочікувані вихідні на прибирання.

Перший секрет домашнього порядку в тому, що його потрібно створювати з кутів. Зазвичай всі зайві речі за тиждень опиняються в кутах. Досить прибрати коробки, якісь речі, які валяються в кутах, як кімната відразу придбає привабливий вигляд. До того ж, це візуально збільшує простір.

Після того як ви зібрали зайві речі з кутів, відразу кидається в очі підлога, яка явно не блищить. Тому саме час пропилососити його або акуратно протерти вологою ганчіркою.


Не варто забувати про пил на полицях і столах. Її краще протирати щодня, використовуючи м'яку ганчірку. Так як пил дуже шкідлива для організму і є джерелом багатьох захворювань.

Ще один важливий момент - чиста сантехніка в будинку. Тому не втрачайте часу: поки ви займаєтеся сміттям і миєте підлогу, залийте унітаз, раковини і ванну миючим засобом. Через двадцять хвилин ви легко відчистите забруднення, і ваша сантехніка порадує око чистотою.

Після того як ви прибралися в будинку, не витративши на це багато часу, можете приділити побільше уваги собі або своїм близьким, друзям, з якими завжди приємно провести суботній вечір за чашкою гарячого чаю.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!