Як видалити лак з одягу

Як видалити лак з одягу
Найчастіше буває, що при виконанні манікюру лак може потрапити на одяг. Такі плями вивести звичайної пранням не вдасться, але існує кілька дуже дієвих методів, що дозволяють впоратися з цією проблемою.
В першу чергу необхідно перевірити забруднений матеріал на стійкість фарби. Для цього потрібно в непомітному для очей місці (у шва, на згині і т.д.) капнути на тканину трохи засобу для зняття лаку (або звичайного ацетону). Якщо під впливом цього засобу тканина не поміняє свій колір, то можна пробувати вивести пляму, не боячись зіпсувати річ. Не рекомендується намагатися вивести пляму з ацетатних або флуоресцентних тканин.

Далі необхідно взяти ватяний диск або м'яку серветку, змочити в невеликій кількості засобу для зняття лаку і акуратно потерти забруднений лаком ділянку тканини доти, поки лак повністю не розчиниться і не зникне.

При видаленні плям від яскравого лаку ацетоном з одягу світлих тонів, швидше за все, на тканині залишаться розводи. Щоб їх позбутися, необхідно змочити ватяний тампон в невеликій кількості бензину і ретельно потерти обробляється місце, а потім присипати його дитячим тальком і залишити на 1-2 години, після чого випрати річ з застосуванням прального порошку.


Сліди алюмінієвого порошку, який входить до складу лаків для нігтів, можна видалити з одягу за допомогою гліцерину. Для цього потрібно нанести трохи гліцерину на забруднений лаком ділянку тканини, після чого замочити одяг на кілька годин в мильному розчині, а потім випрати одяг у пральній машині.

Щоб позбутися від плям лаку на білих тканинах можна скористатися відбілювачем або спеціальним засобом для виведення плям, наприклад, найвідомішими і ефективними є такі, як Lion, Vanish, Ace, «Ушастий нянь» або «Персоль». Але перед їх застосуванням необхідно ознайомитися з інструкцією, щоб не зіпсувати матеріал.

Щоб не стикатися з проблемою виведення плям від лаку з одягу, фарбувати нігті бажано в тих речах, забруднити які буде не дуже шкода.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!