Як впоратися зі справами

Як впоратися зі справами
Сучасна жінка встигає скрізь: успішно працює і веде домашнє господарство. Але іноді виходить, що домашні справи не залишають вільного часу на особисте життя. Для того щоб господарство не затягнуло повністю, необхідно лише знати кілька маленьких секретів, які допоможуть правильно організувати свій час.
Тим, хто хоче все встигнути по дому і не перетворитися на Попелюшку, допоможе система «флай леді», придумана американської домогосподаркою, яка втомилася від безладу і катастрофічної нестачі часу.

В основі методики лежить тайм-менеджмент і чітке планування своїх дій. Система дозволяє вивільнити вихідні дні для більш приємного проведення часу, витрачаючи на роботу лише чверть години на день.

Перший принцип полягає в тому, що не можна відкладати на завтра те, що можна зробити відразу. Чи не складайте посуд в раковину ввечері і тоді ранок не почнеться з похмурою процедури її миття. Якщо кожну річ відразу відносити на своє місце, то у вихідні не доведеться спершу розчищати полки від валяющихся книг, папірців із записами чи інших дрібниць для того, щоб стерти з меблів пил.


Бажано залучити до прибирання і нового способу життя та інших членів сім'ї, інакше виходитиме, що поки одна прибирає, решта перетворюють квартиру в хаос.

Для того щоб прибирання не була обтяжливою, не потрібно намагатися встигнути все відразу. Досить розділити всю квартиру на зони і раз на тиждень протягом 15-20 хвилин проводити генеральне чищення окремо взятій території. Це дозволить підтримувати всю квартиру в чистоті за умови того, що в усі інші дні в ній буде підтримуватися певний порядок.

Знайти відповідь на питання про те, як впоратися зі справами, досить просто: необхідно навчитися отримувати від них задоволення і не доводити до занедбаного стану. Відразу привчити себе вішати речі в шафу, дитячі іграшки розставляти на місце і заправляти постіль нелегко, але можливо. Якщо процес звикання до порядку йде занадто важко, можна розробити для себе систему бонусів і заохочень, стимулюючих до виконання робіт. Поступово порядок стане способом життя і домашні справи перестануть здаватися такими нескінченними.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!