Як організувати гардеробну кімнату

Як організувати гардеробну кімнату
Гардеробна кімната - це місце, де організовано зберігаються речі. Влаштовувати її слід в зручному місці і з таким розрахунком, щоб у будь-який момент знайти необхідну річ, не витрачаючи на пошук додатковий час. У великому будинку, де багато вільного місця, відводиться окреме місце для влаштування вбиральні. В деяких будинках у кожного члена сім'ї є своя гардеробна кімната.

Найбільш зручним варіантом розташування вбиральні кімнати є спеціально відведене місце біля ванної кімнати або спальні. Робиться це знову ж таки по причині економії часу.

Облаштування та дизайн гардеробної кімнати можна довірити професійним дизайнерам або зайнятися цим самостійно. На ринках представлений величезний вибір шаф та меблів для гардеробних кімнат у відповідності з останніми розробками світових дизайнерів і виробників меблів. Меблі повинна бути зручною, місткою, функціональної і екологічно чистою. Для зберігання дорогих зимових речей краще придбати шафи з закриваються дверцями. Для зберігання постільної білизни і рушників - великі ніші з зручним переглядом. Також потрібні спеціальні решітки для зберігання взуття.

Перш ніж встановлювати меблі для гардеробної кімнати, потрібно зробити обробку самої кімнати у відповідності з вашими смаками та побажаннями. Для обробки підійдуть будь-які матеріали, які легко можна очистити від пилу. Головне, щоб оздоблювальні матеріали не обсипалися і не залишали слідів при дотику.

Подбайте про правильне освітлення. Всі шафи повинні добре проглядатися. У деяких випадках має сенс зробити обробку в самих шафах для додаткового прикраси інтер'єру і додання йому індивідуального вигляду.


Приділіть увагу дзеркалам. Установлювати дзеркала слід один навпроти одного і з зображенням у повний зріст. Дивлячись в переднє дзеркало, можна повністю оглянути наряд з заднього виду.

Розташовувати речі в гардеробній кімнаті потрібно у міру необхідності. Всі речі, які не потрібні в даний сезон, слід прибирати у шафу або на верхні ніші. Речі по сезону повинні перебувати в зручному місці, приготовлені для використання в будь-який момент, випрані і випрасувані.

Ну і останнє. В гардеробній кімнаті потрібно обов'язково зробити вентиляцію. Краще щоб вона була припливно-витяжною, щоб уникнути застою повітря і утворення затхлого запаху.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!