Однорічні квіти для саду

Однорічні квіти для саду
Радість спілкування з квітами - одна з найсильніших, подарованих людині природою. Квітку можна порівняти з беззвучної музикою живої природи. Образи створюються різними формами листя, стебел, квіток, гра всіх вообразімих відтінків кольору, різноманітність ароматів. Поєднуючись між собою, все це створює свої симфонії, елегії або веселі наспіви.

Квіти супроводжують нас усе життя. З народження до смерті. Ними вітають появу на світ нової людини, висловлюємо свою подяку, квіти оточують нас на святах і весіллях, вінки з квітів - наша остання данина який пішов з життя людині. Квітами прикрашають міські парки, місця відпочинку і, звичайно, сади.

Однорічними або летникам називають велику групу красивоквітнучих рослин, які за один сезон встигають розвинутися з насіння, зацвісти і дати насіння. Основне гідність літників - це їх пишне і рясне цвітіння. Вони неймовірно різноманітні за забарвленням, строками цвітіння, висоті рослини. Невибагливі квіти висівають відразу на клумбу (деякі з них можна висівати під зиму, наприклад, астру, космею), інші вирощують через розсаду, а вже потім висаджують на постійне місце навесні, після закінчення заморозків (наприклад, агератум, чорнобривці, левиний зів).

Квітник з однорічників створити не складно і не дорого. Крім того, багато рослин дають рясний самосів, так що ви, посадивши кілька квіток, можете отримати величезну кількість на майбутній рік.


Однорічники висаджують на клумбах, рабатках, використовують для вертикального озеленення, контейнерах, серед літників багато декоративно-листяних рослин (рицина, кохия, цинерарія). Дуже цікава група літників-сухоцвітів, з яких можна складати зимові букети, і їх не потрібно буде висушувати (гелехрізум, кермек, Лімоніум).

Серед літників є багато, мають тонкий аромат - запашний тютюн, запашний горошок, матіола і багато інших.

Клумби з однорічників мають багато переваг. По-перше, ви можете добитися безперервного цвітіння. По-друге, ви можете міняти вигляд вашого квітника хоч щороку. Можна посадити квітник в одній колірній гамі: блакитний, рожевої, помаранчевої. Експериментуйте і квіти будуть радувати вас протягом усього літа.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!