Як зменшити коліна

Як зменшити коліна
Гарні коліна помітно прикрашають ноги. Домогтися стрункості в цих місцях дуже нелегко, тому коліно є суглобом, тому, щоб прибрати жир в цій області необхідно схуднення всього організму. Також існує комплекс спеціальних вправ для зменшення колін.
Новачкам слід проводити тренування, не вимагає сильного фізичного навантаження. Для першої вправи сядьте на край стільця, упріться ступнями в підлогу і почніть поступово випрямити праву ногу. Зробіть вправу 10 разів, потім повторіть всі дії з лівою ногою. Виконуйте завдання уважно, не роблячи махи за інерцією.

Встаньте на шкарпетки і почніть крокувати на місці, поступово додаючи темп. Вправа робіть не менше 5 хвилин.

Лежачи на спині, покладіть руки за голову, зігніть ноги і розведіть їх трохи ширше плечей. Почніть зводити і розводити коліна, повторіть 50 разів.

Наступна вправа допоможе не тільки зменшити коліна, але й зміцнити сідниці. Встаньте на підлогу, злегка зігніть ноги в колінах і упріться в них руками. Виконуйте по 15-20 обертань у кожну сторону. Потім розставте ноги і повторіть завдання.

Ляжте на спину і з'єднайте стопи. Почніть плавно зводити і розводити коліна, не рухаючи ногами, зробіть вправу 15 разів.

Для наступного завдання знадобитися опора. Упріться на неї і, стоячи на правій нозі, підніміться на носку 15-20 раз, потім повторіть процедуру і з лівою ногою.

Встаньте рівно, покладіть руки на пояс, поставте ноги разом, розведіть шкарпетки і почніть присідати, зробіть вправу 40 разів.


Встаньте прямо, опустіть руки вздовж тулуба, праву ногу зігніть в коліні і плавно підтягніть її до живота, можете допомагати рукою, потім повторіть вправу з лівою ногою.

Ця вправа допоможе зміцнити м'язи ніг. Встаньте прямо і підніміть праву ногу, щоб утворився прямий кут з тулубом. Перебуваючи в такому положенні, зігніть ногу в коліні, зробіть 15-20 разів, потім поміняйте ногу і повторіть всі дії.

І остання вправа - «ножиці». Ляжте на спину, упріться на лікті, підніміть ноги і робіть помахи, перехрещуючи ноги. При відчутті втоми відпочиньте кілька хвилин і повторіть завдання. Цілком достатньо робити «ножиці» 3-4 рази.Увага, тільки СЬОГОДНІ!