Водна аеробіка при вагітності

Водна аеробіка при вагітності
Водна аеробіка під час вагітності дозволяє майбутній мамі виконувати фізичні вправи з помірним навантаженням і сприятливо впливає на здоров'я і самопочуття жінки. В процесі пологів, жінки, які займалися гімнастикою, відчувають менше болю, їх пологи проходять швидше.

Водна аеробіка можлива тільки при вирішенні лікаря і нормальному протіканні вагітності. Починають займатися нею тільки після того, як дитина міцно закріпився в організмі мами, з четвертого місяця вагітності.

Водною гімнастикою можуть займатися всі жінки, не залежно від того, вони займалися раніше спортом чи ні. Вода допомагає розслабитися, розвиває гнучкість і полегшує рівень навантаження на організм. Такого роду гімнастикою можна займатися аж до самих пологів.

Відмітна особливість водної аеробіки - у зменшенні навантаження на хребет жінки. У воді можна навіть полежати на животі, що часто заборонено вагітним на суші. Водна середовище пом'якшує всі рухи, підтримує тіло в невагомості, дозволяє чергувати активні вправи з розслабленням організму.

Водна аеробіка під час вагітності покращує обмінні процеси в організмі майбутньої матусі, сприяє зміцненню імунітету. Завдяки фізичним вправам зміцнюється серцево-судинна система, поліпшується кровообіг, а значить, дитина краще забезпечується киснем. При цьому організм жінок захищений водою від перегріву, який можливий під час занять на суші.


Крім того, заняття водною аеробікою покращують настрій, зводять нанівець стресовий і тривожний стан, позбавляють від різного роду негативних емоцій. Психологічний стан жінок нормалізується, що прискорює і спрощує процес пологів.

Заняття водною аеробікою безпосередньо покликані допомогти жінці в процесі пологів, вони включають в себе вправи з розвитку тазостегнової мускулатури. Під час занять тренуються і розтягуються всі м'язи тіла, жінка вчиться правильному диханню та розслабленню. Всі ці навички знадобляться в процесі пологів.

В ігровій формі вагітні можуть поліпшити стан свого здоров'я, зміцнити організм, зарядитися енергією і веселістю, які так необхідні їй і її дитині.Увага, тільки СЬОГОДНІ!