Як навчитися ходити на руках

Як навчитися ходити на руках
Ходьба на руках - досить непростий трюк. Щоб оволодіти цим умінням, потрібно багато сил і терпіння. Зазвичай ходьбою на руках займаються циркачі і гімнасти, які демонструють глядачам дивовижні здібності людського тіла.
Перш ніж займатися ходьбою на руках, потрібно зміцнити зап'ястя, плечі і передпліччя. Зробити це можна за допомогою підтягувань на брусах, турнікетах і віджимань від підлоги.

Головна проблема, з якою стикаються всі бажаючі навчитися ходити на руках - це утримування рівноваги в перевернутому стані. Тому подбайте про тренуванні вестибулярного апарату: стійте потроху вгору ногами, перекидатися через голову і т. Д. Постарайтеся, щоб стан «вверх ногами» стало для вас більш-менш звичним.

Спочатку спробуйте встати на руки, спираючись на стіну ногами. Найпростішим становищем для стійки на руках вважають «свічку»: у цій позі найлегше утримувати центр ваги над опорою.

Існує кілька способів встати на руки. Перший: в положенні сидячи, упріться руками в підлогу і відштовхніться від нього ногами, викинувши їх нагору. Другий: в положенні стоячи, упріться руками в підлогу і постарайтеся відштовхнутися лівою ногою від підлоги, праву ногу при цьому закидайте вгору за голову. Ноги намагайтеся не згинати.
Вставши вгору ногами, спробуйте зробити в такому положенні віджимання. Це прищепить рукам «пам'ять» рухів, схожих з рухами рук під час безпосередньої ходьби. При поганій координації на перших порах можна взяти помічника, який буде притримувати вас за ноги під час перших кроків.

Приготуйтеся до того, що спочатку вас чекають численні падіння. Щоб уникнути травм і ударів, забезпечте простір, на якому ви займаєтеся (постеліть мати або матраци і приберіть цінні речі). Під час тренування важливо навчиться падати вперед, так як стійка на руках - це, по суті, баланс між падіннями. Новачки часто бояться сильно закинути ногу вперед і переважно падають назад.

Щоб пом'якшити падіння і навчитися таким чином переміщати центр ваги, під час падіння підгинайте ноги, а стопи намагайтеся розташувати так, щоб підлога зустріти п'ятами. Як варіант, пробуйте також перекидатися і вставати на «місток». З часом, після кількох тренувань, у вас все вийде. Головне, не здавайтеся і не припиняйте вправ.Увага, тільки СЬОГОДНІ!