Як підтягнути груди після пологів

Як підтягнути груди після пологів
На жаль, після пологів і годування маляти, у більшості жінок груди втрачає колишню форму і обвисає. Найчастіше на ній ще з'являються розтяжки, які зовсім псують вигляд. Не варто впадати у відчай, адже впоратися з цією проблемою цілком можливо.
По-перше, підберіть для себе хороший бюстгальтер, який буде добре підтримувати і піднімати груди. Погане нижню білизну практично не тримає груди, в результаті вона може обвиснути ще більше. Бажано, щоб в чашках були кісточки і поролонові підкладки, а бретелі були досить широкими і еластичними.

По-друге, почніть застосовувати крем від розтяжок. Взагалі, такими засобами варто користуватися ще до пологів. Крем поверне шкірі пружність і наситить її необхідними поживними речовинами.

По-третє, регулярно приймайте контрастний душ і користуйтеся грубою мочалкою. Такі процедури стимулюють приплив крові, покращують пружність шкіри, допомагають впоратися з розтяжками і підтягнути груди.

По-четверте, вживайте не менше 2 літрів чистої води в день. Така кількість рідини необхідно для здоров'я організму і гарного стану шкіри.

По-п'яте, не забувайте про фізичні вправи. Виконувати їх потрібно регулярно, не менше п'яти разів на тиждень.Зміцнити м'язи грудей можна за допомогою звичайних віджимань, але для більшого ефекту можна поставити стопи так, щоб вони були вище лопаток, тоді навантаження повністю ляже на м'язи грудей.


Комбінуйте віджимання з тренуваннями з гантелями. Найпоширеніше вправу на груди виглядають так: встаньте прямо, руки опустіть вниз, лікті притисніть до живота, щоб внутрішня сторона передпліччя була звернена від вас. Піднімайте гантелі, не відриваючи рук від тулуба. Потрібно зробити не менше 30 повторень.

Також корисно виконувати жим лежачи: ляжте на вузьку лавку так, щоб під ліктями не було упору. Можна робити вправу на підлозі, але воно буде не так ефективно. Розставте руки в сторони на рівні плечей і зігніть їх в ліктях. Випрямляйте руки, піднімаючи гантелі вгору на видиху. Робіть не менше 20 повторень, в залежності від ваги гантелей.

Можна також придбати спеціальний еспандер для тренування м'язів грудей або виконувати вправи на опір. Встаньте прямо, руки складіть на рівні грудей долонями один до одного, лікті розставте в сторони. Сильно давите кистями один на одного, і ви відчуєте напругу в м'язах грудей. Можна так само зчепити руки в замок і розтягувати руки в сторони.Увага, тільки СЬОГОДНІ!