Як вирівняти хребет

Як вирівняти хребет
При викривленні хребта страждає не тільки зовнішній вигляд, але і порушується робота легенів, серцево-судинної системи. При діагностованому сколіозі будь-якого ступеня проводиться корекція за допомогою масажу, лікувальної фізкультури, медикаментів та фізіотерапевтичних процедур.
Діагностика сколіозу, або викривлення хребта, проводиться за допомогою рентгенологічного дослідження за методом Чакліна. Кут відхилення від норми дозволяє лікареві поставити правильний діагноз, який полягає у визначенні ступеня сколіозу і порушенні роботи внутрішніх органів. При викривленні першого ступеня кут відхилення хребта дорівнює від 1 до 10 градусів, при другого ступеня - 11-25 градусів, при третій - 26-50 градусів і при четвертій - відхилення хребетного стовпа перевищує 50 градусів.

Своєчасна діагностика дозволяє вчасно почати коригування, що значною мірою визначає результат благополучного лікування. Найбільш легко скорегувати сколіоз першого та другого ступеня в юному віці, набагато складніше піддається лікуванню викривлення хребетного стовпа після завершення формування кісткової системи і при більш вираженій формі захворювання.

При викривленні хребта вам призначать лікувальну фізкультуру під наглядом досвідченого методиста, масаж, фізіотерапевтичні процедури. Якщо хребет болить, то лікар призначить нестероїдні протизапальні препарати, мазі і вітамінотерапію, спрямовану на підвищення рівня кальцію в організмі.

У домашніх умовах для корекції хребетного стовпа ви повинні щодня проводити 30-40 хвилинну зарядку, спрямовану на зміцнення м'язів і розтяжку. Тільки натренована м'язова система дозволить максимально вирівняти хребет і уникнути більш серйозної деформації.
Для корекції сколіозу найбільш підходить заняття плаванням, підтягування на турніку, всі види спортивних заходів, які допомагають максимально зміцнити мускулатуру.

Крім систематичних занять спортом і в тренажерному залі ви повинні систематично контролювати свою поставу. Підберіть максимально зручний стіл і стілець, якщо ви змушені тривалий час проводити за роботою. Кожні 40 хвилин робіть кілька гімнастичних вправ, це допоможе зняти напругу зі спини і посилить кровообіг.

Систематично проходите повторні медичні обстеження, і виконуйте всі рекомендації лікаря, це допоможе вам уникнути більш серйозної деформації, яка нерідко призводить до повної інвалідності.Увага, тільки СЬОГОДНІ!