Як змінити об'єм грудей

Як змінити об'єм грудей
Збільшення обсягу грудної клітини найчастіше необхідно для досягнення симетричної будови тіла. Для того щоб досягти цієї мети, використовуйте ряд спеціальних вправ.
Для найбільш швидкого і результативного збільшення обсягу грудної клітини рекомендується використовувати техніку суперсетів. Суперсет - поєднання вправ, що виконуються одне за іншим з максимальним часом відпочинку в десять-п'ятнадцять секунд. Дана техніка може показати набагато кращий результат, ніж просто виконання вправ зважаючи на високе навантаження на м'язи.

В якості першого вправи, що входить в суперсет, використовуйте глибокі присідання з легким вагою. Встаньте перед стійкою зі штангою, що знаходиться трохи нижче за рівень ваших плечей. Покладіть штангу собі на плечі, після чого присядьте, зберігаючи спину ідеально прямій. Намагайтеся сісти якомога нижче. Виконайте двадцять повторів, стежачи за технікою дихання - вдих повинен відбуватися в момент, коли ви опускаєтеся, а видих - коли піднімаєтеся. Вдих і видих повинні бути як можна більш глибокими.


Через десять-п'ятнадцять секунд після виконання присідань лягайте на пряму лаву. Візьміть в руки дві гантелі з легким вагою, після чого зведіть їх над собою, злегка згинаючи руки. Розведіть гантелі в сторони і знову зведіть, з силою напружуючи грудні м'язи. Слідкуйте за технікою дихання, вона повинна бути аналогічна застосовуваної у попередньому вправі - на зусиллі ви робите видих, а на розслабленні - вдих. Зробіть вісімнадцять-двадцять повторів.

Третім вправою суперсета повинен бути пулловер. Лягайте поперек прямий лави таким чином, що ваші стегна будуть трохи провисати, а центр ваги розташується в районі попереку. Візьміть гантель і прогніться назад настільки, наскільки це можливо при збереженні напруженою спини, в той же час опускаючи снаряд далеко за голову по широкій дузі і глибоко вдихаючи повітря. Витягніть снаряд в точку, що знаходиться над ключицею, з силою видихаючи повітря. Виконайте дванадцять-п'ятнадцять повторів.

По завершенню суперсета, відпочиньте протягом півтора-двох хвилин і зробіть його ще три-чотири рази. Виконуйте його не частіше ніж два-три рази в тиждень.Увага, тільки СЬОГОДНІ!