Як крутити масажний обруч для схуднення

Як крутити масажний обруч для схуднення
Хто з нас не знає красивий яскравий пластмасовий або металевий круг (обруч), крутиться на талії спортсменки або циркової артистки, про який у 90-ті роки мріяла кожна дівчина. Тоді в дитинстві дівчинки і подумати не могли, скільки користі здоров'ю приносять ці обручі. Для них це була всього лише гра, веселе захоплення. А адже цей самий обруч, який за кордоном прийнято називати хула-хуп, в поєднанні з правильним харчуванням і фізичними навантаженнями дуже просто і легко здатний позбавити від зайвих жирових відкладень і стати кращим помічників в боротьбі із зайвими кілограмами.

Зараз дозволити придбати собі такий обруч може практично будь-яка дама, а от як крутити обруч для схуднення відомо далеко не всім. У даній статті ми постараємося дати корисні поради та рекомендації про те, як крутити обруч для схуднення, щоб результати не змусили себе чекати.

Отже, як крутити обруч для схуднення.

Придбайте обруч.
Знайдіть в будинку просторе місце або робіть це на вулиці.
Увімкніть улюблену ритмічну музику.
Візьміть обруч.
Станьте прямо всередину обруча.
Підніміть обруч, що б він опинився на рівні талії.
Поставте ноги на ширині плечей, злегка пригнувши в колінах.
Розподіліть масу тіла рівномірно, спираючись на стопу, направляючи шкарпетки трохи вперед.
Напружте м'язи попереку і тримайте їх в такому стані протягом усього тренування.
Підштовхніть трохи обруч навколо талії і почніть його обертати.
Рухайте безперервно ногами, талією і шиєю. Це потрібно для того, щоб обруч не зупинився.
Крутите обруч, починаючи з 5 хвилин і щодня, збільшуючи час поки воно не дійде до 20 хвилин в день.
При вправах з обручем слід враховувати деякі моменти.
Перше - це те, що будь-які фізичні навантаження потрібно розподіляти у відповідності зі своїм здоров'ям. Перш, ніж почати роботу з обручем, відвідайте поліклініку, перевірте внутрішні органи і їх стан. Якщо у вас є якісь відхилення і протипоказання, то про обруч краще всього забути. Крім цього не рекомендується робота з обручем літнім дамам.

Друге, що слід пам'ятати - це те, що, якщо обруч занадто важкий, найкраще обмежитися часом його використання в межах 15 хвилин в день.

І третє - це те, що вправи з обручем найкраще поєднувати з правильним харчуванням, саме тоді ваші старання не будуть марними, і ви вже після двох тижнів вправ помітите, як зайві кілограми почнуть покидати ваше тіло.Увага, тільки СЬОГОДНІ!