Жіночий бокс, або як проявити суворий характер

Жіночий бокс, або як проявити суворий характер
Вважається, що бокс - це як хокей, заняття для справжніх чоловіків. Ну хто, питається, таке придумав? Адже неозброєним поглядом видно, що цей вид спорту створювався саме для жінок.

Посудіть самі. Хто в наш нелегкий час тягне на собі найважчу ношу? Правильно, жінки. Саме вони очолюють великі компанії, розробляють унікальні проекти. І при цьому не забувають про сім'ю, яку треба нагодувати, взути, одягнути і захистити. З такими навантаженнями (в першу чергу, емоційними) і до серйозного стресу недалеко. Щоб цього не сталося, треба періодично випускати пар. Наприклад, в спортзалі, нокаутувавши грушу. Бажано при цьому представляти замість неї свого «коханого» начальника, в черговий раз відмовив вам у відпустці.

А кому, як не жінкам, потрібна впевненість у своїх силах і витривалість? Народжувати, між іншим, нам, а не чоловікам. Так що бокс і тут прийде на допомогу.


До речі, ви помітили, що сучасні жінки все частіше прагнуть зламати стереотипи про свою слабкість. Вони легко освоюють ті професії, які колись вважалися виключно чоловічими. І роблять це набагато успішніше сильної статі. А все тому, що підлога слабкий більш цілеспрямований і вміє концентруватися. Психологи ж давно довели, що заняття спортом (особливо різними видами боротьби) підвищують ці здібності.Нарешті, будь-яка жінка хоче бути підтягнутою і привабливою. Здавалося б, бокс, навпаки, призведе до того, що ваше тіло перетвориться на некрасиву гору м'язів. Аж ніяк! Гармонійне поєднання аеробних і анаеробних навантажень - і ось ваші м'язи стають більш витривалими (сумки з продуктами здадуться вже не настільки непідйомними), а фігура набуває привабливі (і, головне, без жодного целюліту) обриси.

Подивіться на Дженніфер Лопес, Ніколь Кідман або Наомі Кемпбел. Ці голлівудські зірки неодноразово брали уроки боксу. Не виключено, що й ви коли-небудь поповните їх ряди, убиваючи чоловіків наповал. Втім, навіть якщо вам пощастить трохи менше, ви все одно станете впевненіше у своїх силах. Навіщо витрачати час на лиття сліз і скарги подругам на свого чоловіка-ледаря? Набагато краще прийти з тренування і, скаржачись на втому, попросити його приготувати вам вечерю. А заодно пропилососити килим і винести сміття. І нехай він спробує вам відмовити. Ви відразу продемонструєте йому унікальні можливості боксу, відправивши його в нокаут. Уявіть собі, навіть мусульманські школярки в Індії, позаймавшись боксом всього-то два місяці, проявили характер і геть зламали шовіністичні стереотипи. А чим ви гірші?Увага, тільки СЬОГОДНІ!