Фітнес будинку

Фітнес будинку
Далеко не кожна жінка має час і матеріальну можливість відвідувати фітнес-центри. «У мене весь день - один суцільний фітнес» - сміються деякі. Дійсно, одне відвідування центру відніме у вас не менше трьох годин. А адже це не перукарня, куди можна сходити раз на місяць. Заняття повинні бути регулярними, тільки в цьому випадку ефект буде досягнутий. Є спосіб дуже зручний, а головне, не потребує матеріальних затрат - фітнес будинку.

Майже кожна жінка рано чи пізно замислюється про свою зовнішність і фігуру. Хтось терміново сідає на дієту, хтось наївно вірить красивим оголошенням про нові чудесних препаратах і методах зниження ваги. А хтось віддає перевагу фізичні вправи, які не потребують строгих кулінарних обмеженнях, прийомі сумнівних пігулок та відкачці жиру.

І тоді постає питання: як же займатися фітнесом вдома, адже в спеціальних центрах є різні тренажери і пристосування для навантаження на різні групи м'язів? Воно, звичайно, так. І якщо потрібен дійсно відчутний результат, то найкраще відвідувати ці заклади хоча б 2-3 рази на тиждень. Якщо ж хочеться просто бути у формі і скинути пару зайвих кілограмів, підвищити собі настрій, організувати себе - це спокійно можна зробити і в домашніх умовах.

Найголовніше тут - змусити себе займатися. Будинки дуже легко дати собі відстрочку, сказати, що сьогодні болить голова, багато роботи, захворіла дитина. Заняття повинні стати звичкою, частиною життя. Тільки в цьому випадку буде досягнутий бажаний результат. Нерегулярні навантаження на м'язи лише погіршують ситуацію, починають хворіти руки і ноги, хочеться вже ніколи більше до цього не повертатися.
Почати можна із звичайною ранкової зарядки. Нескладні вправи на ваш вибір для різних груп м'язів. Комплекс вправ потрібно періодично міняти, щоб навантаження була різною. 15 хвилин витраченого часу здатні зарядити позитивною енергією на весь день.

Танці під улюблену музику - це не просто хобі. У танці людина працює практично всіма великими м'язами. Його можна використовувати як вправи, якщо трохи структурувати танець і давати побільше навантаження.
Відмінний спосіб - ранкова пробіжка і подальший контрастний душ. Це не тільки тренування м'язів, але ще і необхідний організму кисень, а контрастний душ - чудовий масаж для всього тіла.

Кожна людина може вибрати свій фітнес і займатися ним будинку. Головне, організувати себе і зробити це частиною свого життя.Увага, тільки СЬОГОДНІ!