Швидкі вправи для красивої постави

Швидкі вправи для красивої постави
Сутулих жінок ніхто не любить, тому, якщо у вас є така звичка, позбавляйтеся від неї негайно. Як? Потрібно робити спеціальні вправи для красивої постави: тримати спину прямо, дивитися тільки вперед і ніколи не сутулитися. Вам здається, що ви отже все це робите, але результату немає? Що ж, у такому разі необхідний комплексний підхід. Ці вправи точно допоможуть вам зберегти стрункість і зміцнити спину.

Для виконання першої вправи вам знадобиться звичайна рівна стіна. Встаньте до неї, притулившись спиною так, щоб стіни одночасно стосувалися п'ятки, сідниці, лопатки і потилиця. У цьому положенні глибоко вдихніть і видихніть. А тепер уявіть собі, що у вашій грудей знаходиться маленька петля, яку потрібно розтягнути. Ви расправляете грудну клітку, розтягуючи, таким чином, цю петлю, а самі продовжуєте притискатися до стіни усіма чотирма точками. Стояти так потрібно мінімум п'ять хвилин, якщо можете більше - стійте більше. Вправа допомагає закріпити правильну поставу, розправити плечі і витягнути хребет.

Прекрасна вправа на зняття напруги і затисків в області плечей і шиї - напруга м'язів. Втягніть голову глибоко в плечі, немов намагаючись дістати до них мочками вух. Дивитися при цьому потрібно прямо перед собою і дихати глибоко і рівно. Тривалість вправи - 30 секунд, довше залишатися в такому положенні не потрібно. Глибоко видихніть і розслабтеся. Дуже часто причиною сутулості є біль в суглобах в області шиї, щоб цього не відбувалося, регулярно проробляти цю вправу.


Розправити плечі і перестати сутулитися - це ще половина справи. Важливо зробити так, щоб ваші м'язи були досить сильні, щоб підтримати плечі і грудну клітку в необхідному положенні. Обов'язково виконуйте вправи, які допомагають зміцнити м'язи плечей і розправляють грудну клітку. Дуже хороша вправа - зведення лопаток. Трохи зігніть руки в ліктях, зробіть глибокий вдих, а на видиху зведіть лопатки як можна ближче. Залишайтеся в такому положенні, продовжуйте глибоко дихати і дивитися перед собою. Тривалість вправи також 30 секунд.Відразу після зведення лопаток корисно робити вправу на іншу групу м'язів - протилежну. З'єднайте руки в замок, виверніть його назовні і випрямити руки в такому положенні вперед. Голова нахилена вниз, руки паралельні підлозі, дихання вільне. Постарайтеся розслабити шию і максимально напружити плечі. Ця вправа зміцнює грудну клітку, знімає тягар на шиї і допомагає при головних болях.

Головне, постійно пам'ятайте про те, що ваша спина повинна бути прямою, а голова піднята вгору. Контролюйте свою позу скрізь, де б ви не були і не дозволяйте втоми або поганого настрою зіпсувати вашу поставу і зовнішній вигляд. Займайтеся собою і будьте завжди стрункі і підтягнуті.Увага, тільки СЬОГОДНІ!