Вправи на нижній прес

Вправи на нижній прес
Одразу обмовимося такий момент, що вправи на нижній і верхній прес діляться лише умовно. Насправді, будь-яку вправу діє на всі м'язи живота, тільки вплив різне.

В даному випадку, розглянемо вправи, які більше впливають на нижній прес.

Перша вправа:
Лежачи на спині, ноги зігнуті в колінах, стоять на підлозі. Піднімайте коліна до грудей (робите видих) і опускайте назад, не торкаючись ступнями підлоги. Почніть з 10 раз по 3 підходи.

Друга вправа:
Лежачи на спині, на видиху, піднімайте прямі ноги вгору - перпендикулярно підлозі. На вдиху поволі опускайте назад. Поперек щільно притиснута до підлоги. 10-15 разів, по 3 підходи.

Третя вправа:
Лежачи на спині, підніміть прямі ноги вгору, перпендикулярно підлозі. Руки на підлозі. Починайте повільно піднімати таз і опускати, відчуваючи, як напружуються м'язи нижнього преса. Коли піднімаєте таз - робите видих. Так само 3 підходи по 10 разів.Четверта вправа:
Лежачи на спині, руки під головою, одна нога випрямлена уздовж підлоги (але підлоги не стосується), а друга зігнута лежить на ній (п'ятою на коліні). На рахунок "раз" коліна підтягуються до грудей, пряма нога згинається в коліні до кута в 90 градусів, - на рахунок "два" - ноги повертаються в початкове положення. Намагатися виконувати вправу тільки за рахунок напруги м'язів нижньої частини живота, а не за рахунок маху ніг. Поперек повинна притискатися до підлоги, якщо це не виходить, то руки можна покласти під сідниці. Повторити вправу 10-30 разів, по три підходи, для кожної ноги.


П'яте вправу:
Спираємося на лікті, ноги підняті вгору, перпендикулярно підлозі. Робіть кругові рухи ногами від коліна, спочатку в одну сторону, потім в іншу. 15 разів по 3 підходи.

Після комплексу вправ, перекиньтеся на живіт, підніміться на руках і потягніться, розтягуючи м'язи преса.

В перервах між вправами на прес обов'язково відновлюйте дихання, дихати треба не глибоко.
Ви придбаєте красивий прес, якщо будете регулярно качати прес, наприклад, через день. І правильно харчуватися, не їсти шоколадки і цукерки (це не відноситься до теперішнього шоколаду, а до шоколаду, який містить рослинні жири), борошняне і їжу швидкого приготування. А також пам'ятайте, що газовані напої - один з ворогів плоского живота.
Удачи Вам.Увага, тільки СЬОГОДНІ!