Ідеальні стегна за тиждень

Ідеальні стегна за тиждень
Для проблемних зон на тілі, а саме стегон і талії розроблені спеціальні комплекси, спрямовані на скорочення жирових відкладень в цій області. Ці вправи підходять для виконання вдома, не вимагають якоїсь спеціальної підготовки та інвентарю.

Перед виконанням будь-яких вправ варто гарненько розім'ятися. Потрібно зробити декілька нахилів, потягувань, махів руками і ногами. Так ви розігрієте свої м'язи, і ваше тіло підготується до більш важких вправ. Розминка повинна тривати 4-5 хвилин, потім приступайте до більш серйозних вправ.

Устаньте прямо, розсуньте ноги на ширині плечей, підніміть руки вгору і розведіть їх в сторони до рівня плечей. Видихніть і вдихніть, зробіть затримку дихання і починайте нахили вліво і вправо, намагайтеся торкнутися мізинцем до ступні. Ваша вільна рука звернена до верху, голову поверніть так, щоб бачити руку. Ноги залиште прямими. Як тільки торкнетеся стопи, починайте повільно повертатися у вихідне положення, відразу зробіть вправу в іншу сторону. В кожну сторону зробіть по 8-10 підходів.

Для профілактики появи «вух» на стегнах встаньте, розсуньте ноги на ширину плечей, руки тримаєте по швах. Видихніть і опускайте ліву руку вниз по нозі, на максимальну відстань. Вдихніть, поверніться в і.п., тепер в інший бік. Повторіть по 7 нахилів для кожної ноги.


Щоб позбутися від зайвих сантиметрів на талії і стегнах, сядьте на підлогу, ноги витягніть прямо, на вдиху піднімайте руки вгору і прогинайте тіло вперед повільно. Тягніться до шкарпеток. Потім видихніть і поверніться в і.п. Повторіть 5 разів.

Прості віджимання від підлоги багато в чому сприяють стрункості фігури. Важливо тримати м'язи сідниць і стегон в напрузі. Дуже добре усувають зайві сантиметри присідання. Найкраще робити так: поставте ноги на ширині плечей, носки розставте в сторони, присідайте, поки таз не буде паралельно підлозі.

Важливо тренуватися постійно, стежити за режимом харчування. Тоді вам не буде соромно за себе на пляжі.Увага, тільки СЬОГОДНІ!