Ідеальний прес в домашніх умовах

Ідеальний прес в домашніх умовах
Мати плоский накочений живіт мріють багато дівчат і хлопці. Стрункий підтягнутий животик дуже сильно перетворює фігуру в кращу сторону: ваші стегна стає стрункішою, а талію - стрункою. Займаючись по 20 - 30 хвилин в день ви вже через місяць помітите, як ваше тіло стало більш підтягнутим і рельєфним.

Щоб отримати ідеальний прес, потрібно довго і наполегливо над ним працювати. Можна зробити животик плоским з допомогою різних тренажерів в спортивному залі. Але на це треба час і гроші. Якщо немає ні того, ні іншого, то зміцнити м'язи преса можна і в домашніх умовах. Головний плюс занять вдома полягає в тому, що ви можете виконувати вправи тоді, коли хочете, коли вам зручно. А, крім того, за заняття не потрібно нічого платити. Мінус же домашніх занять полягає в тому, що потрібно ще й змусити себе почати робити вправи. Адже вдома стільки спокус, які можуть цьому перешкодити.

Якщо ж ви все-таки зібрали свою силу волі в кулак і твердо вирішили качати прес в домашніх умовах, то для початку складіть список вправ, які вам найбільше подобаються, які ви будете робити із задоволенням. Знайти описи вправ можна в інтернеті. Але щоб отримати ідеальний прес в домашніх умовах, можна робити наступні вправи.

Дуже ефективним вправою для косих м'язів живота є скручування. Ляжте на підлогу, руки покладіть під голову. Ноги зігніть в колінах і трохи відірвіть від підлоги. Тепер, відриваючи від підлоги верхню частину тулуба, правим плечем тягніться до лівого коліна, а праву ногу випрямити. Поверніться у вихідне положення. Тепер потягніться лівим плечем до правого коліна, випрямляючи при цьому ліву ногу. Повторіть вправу кілька разів.

Для тренування прямих м'язів преса підійде наступна вправа. Ляжте на підлогу, ноги підніміть перпендикулярно площині підлоги. Можете покласти Руки за голову. На видиху, піднімаючи верхню частину тулуба від підлоги, тягніться вгору. Відчуйте, як напружуються м'язи живота. Затримайтеся в цьому положенні на 5 - 7 секунд, потім поверніться у вихідне положення. Зробіть цю вправу 8 - 10 разів.
«Велосипед» - дуже проста вправа для преса. Ляжте на підлогу, руки покладіть за голову або вздовж тулуба. Ноги зігніть під кутом 45°З і відірвіть від підлоги. Імітуйте їзду на велосипеді. Чим ближче будете тримати ноги до підлоги, тим ефективніше буде вправу.

Ляжте на спину, руки покладіть вздовж тулуба. По черзі піднімайте ноги вгору. Піднявши одну ногу, зафіксуйте її в такому положенні на декілька секунд, потім опустіть і підніміть другу ногу. Можна піднімати і обидві ноги відразу, а можна це ж вправу робити, лежачи на боці.

Це лише приблизний список вправ, регулярно виконуючи які, ви досить швидко приберете зайвий жир з живота і талії. Тільки пам'ятайте, що досягнувши кінцевого результату, не варто припиняти займатися, бо ризикуєте знову повернутися в стару фізичну форму.Увага, тільки СЬОГОДНІ!