Йога будинку для початківців

Йога будинку для початківців
Йога - це слово, яке вабить вас до себе вже давно. Ви всі збираєтеся записатися на якийсь семінар або заняття в групі, але кожен раз щось зупиняє. А адже йогою можна з успіхом займатися і вдома, нічим не ризикуючи. Не вірите? Перевірте!

Заняття для початківців тим і гарні, що особливої підготовки і гнучкості від вас не зажадають. Не варто думати, що вам обов'язково потрібно буде згинатися в баранячий ріг або сідати в позу лотоса на першому ж занятті. Нічого цього робити не потрібно. Йога - це, перш за все, правильне дихання та розвиток гнучкості м'язів, а досягти цього можна і за допомогою простих вправ будинку на килимку.

З чого ж почати? Звичайно, краще всього займатися з тренером або в групі, але якщо у вас немає такої можливості - це не страшно. Ази йоги ви легко зможете освоїти і самостійно. Головне тут - придбати якісні матеріали для вивчення. Нехай це буде атлас з фотографіями послідовного виконання асан, а ще краще - відеокурс. Справа в тому, що всі пози йоги, навіть здаються елементарними і легкими, вимагають правильного виконання в найдрібніших деталях. А саме ці деталі новачкові як раз і важко буває вловити. Ось чому на перших порах вам краще дивитися відеозапис або ж домовитися про парі-трійці уроків з інструктором. Потім, коли всі тонкощі виконання вправ стануть вам зрозумілі, ви легко зможете проробляти їх самостійно, без сторонньої допомоги.


Головне в йозі - це правильний настрій. Ніякі вправи не повинні виконуватися через силу або через біль. Цим, до речі, і гарні домашні заняття - ви можете повністю контролювати навантаження, яка вам необхідна, і зупинятися в потрібний момент. Крім того, у вас буде унікальна можливість регулювати не тільки кількість і інтенсивність виконання вправ, але і задати свій особливий ритм. Вам не доведеться підлаштовуватися під тренера або нудьгувати, чекаючи, поки всі учасники групи закінчать вправу. Вдома ви самі собі господар.Купіть собі спеціальний костюм для занять або ж виділіть якусь зручну одяг. Пам'ятайте, що якщо ви займаєтеся будинку, якість вашої тренування ні в якому разі не повинна від цього страждати. Ви продовжуєте виконувати ті ж самі вправи, витримуєте необхідний час і робите все точно так, як якщо б займалися в залі. Це має бути і в ваших думках, і у вашому зовнішньому вигляді і у вашому настрої.

Здається, що домашні заняття йогою - варіант для тих, кому ліньки ходити в спортивний зал. Насправді ж, все якраз навпаки. Щоб змусити себе працювати в групі, багато зусиль не потрібно, а ось спробуйте подолати всі спокуси, і надіти на себе спортивну форму будинку, коли навколо смачна їжа, телевізор і бігають кричущі діти. Заняття вдома вимагають ще більшої сили волі і дисциплінованості, а ефект від них, як не дивно, набагато сильніше. Так що, якщо ви все ще сумніваєтеся, відкиньте всі свої сумніви і почніть займатися домашньою йогою. Це корисно, пізнавально і дуже здорово.Увага, тільки СЬОГОДНІ!