Вибираємо бігові кросівки!

Вибираємо бігові кросівки!
Ви вирішили зайнятися бігом? Поспішайте прийняти вітання! Але перш ніж приступити до тренувань, необхідно вибрати спортивну форму. Основною деталлю спортивного спорядження, призначеного для бігу, є бігові кросівки.

Для того щоб правильно вибрати бігові кросівки, необхідно звернути увагу на амортизаційні здатності моделі. Це найбільш важлива функція бігових кросівок - вона допомагає знизити навантаження на хребет і зменшити тиск, що припадає на стопу. Найсучасніші амортизатори на бігових кросівках забезпечені повітряними подушками і пружинками, розташованими під п'ятами.

Хороші бігові кросівки повинні бути легкими, зручними і міцно фіксувати стопу. Для цього кросівки повинні бути забезпечені шнурівкою, ніяких липучок бути не повинно! Слід звернути увагу і на висоту кросівок - вона повинна бути нижче щиколотки.

На бігових кросівках підошва повинна бути не прошита, а проклеєна. Тому необхідно уважно досліджувати кросівки на міцність клейового шару. Слід звернути увагу і на профіль підошви - хороша підошва повинна бути з невеликим підйомом в області п'яти, носова часто повинна бути плавно загнута нагору.

Якщо ви вирішили вибрати бігові кросівки для бігу на невеликій швидкості, то в такому випадку на передній частині підошви повинна бути спеціальна вставка, покликана пом'якшити удари, а також спеціальні канавки гнучкості і жорстка планка під зводом стопи.


Зверніть увагу на матеріали, з яких виготовлено підошву кросівок і межподошва. Для виготовлення межподошвы застосовуються поліуретан і этилвенилацетат. Ці матеріали відрізняються щільністю, міцністю і легкістю. Підошва виготовляється з пінорезини і вуглецевої гуми. Верх кроссовок повинен бути виготовлений з натуральних матеріалів: шкіри, бавовни.

Устілка бігових кросівок повинна бути виконана з невеликим потовщенням, яке покликане знизити навантаження на хребет. Вона повинна легко вийматися з кросівка для провітрювання та просушки.

Не забувайте правильно доглядати за кросівками - регулярно чистити їх і просушувати.Увага, тільки СЬОГОДНІ!