Як вибрати кросівки для баскетболу

Як вибрати кросівки для баскетболу
Наскільки важливо підібрати правильну взуття до кожного виду спорту, знають далеко не всі. Баскетбол - напружена гра, вона дає велике навантаження на деякі суглоби ніг. Важливо підібрати хороші і надійні кросівки.

Для кожного виду спорту існує своє взуття. Не є винятком і баскетбол. Перша важлива якість - це легкість. У сучасних моделях для досягнення цієї властивості використовують синтетичні матеріали, такі як вініл. Внутрішня прошарок виконується з м'якого, тонкого і еластичного матеріалу. Для забезпечення ефекту «дихаючих ніг» у зовнішньому покритті роблять вентиляційні отвори.

У баскетбольних кросівках підошва відповідає високим вимогам, вона повинна забезпечувати стійкість під час гри. Відмінні властивості такої підошви це пружність, але й одночасно м'якість, а так само високе зчеплення навіть на мокрій підлозі.

За своєю формою кросівки відрізняються високою верхньою частиною зі шнурівкою, вище гомілковостопних кісточок. Це обумовлено тим, що при грі в баскетбол це суглоб досить вразливий і йому необхідна надійна фіксація. Виняток становлять низькі кросівки, але їх вибирають не більше 10% професійних гравців.

Сучасні технології для поліпшення фіксації використовують анти-інверсійні структури (від слова інверсія - перевертання, перестановка). Кросівки мають різну висоту, яку підбирають індивідуально. Високі гравці використовують як доповнення устілки-супінатори, які захищають меніск за рахунок коригування положення стопи.
Якщо ви збираєтеся грати в стрітбол, то ваші кросівки будуть відрізнятися більш зносостійкою підошвою. Додатково гравці використовують щільні голеностопники, які надягають зверху носка і фіксуються шнурівкою.

Варто зазначити, що загальновизнані виробники спортивного взуття роблять надійні кросівки, відповідають всім сучасним вимогам. Їх висока вартість обумовлена високим ступенем захисту від травм, і вони забезпечують комфортну гру. У лінійках відомих компаній є моделі для будь-якого виду гри: у залі, на вулиці, універсальні. Існують різні класифікації на будь-який смак: низькі, середні і високі.

При покупці обов'язково приміряйте всю пару. Буде корисним примірку робити у тих шкарпетках, в яких ви збираєтеся грати. В магазині краще спробувати кілька пар, пострибати і походити в них. Якщо ви використовуєте супінатор або еластичний бинт під час гри, то не забувайте залишити вільний простір (близько ? розміру). У випадку якщо ви купуєте кросівки для тренування, то зверніть увагу на важкі моделі. Після них ви покажете високий клас гри.Увага, тільки СЬОГОДНІ!