Фітнес для початківців

Фітнес для початківців
Заняття спортом корисні. Але, тим не менш, займаються ним мало хто. Це відбувається з різних причин. Через брак часу, іноді звичайної ліні або банального незнання. Але якщо ви все-таки вирішили почати займатися фітнесом, ви повинні робити це грамотно.

Новачкам в фітнесі може бути дуже складно. Вони стикаються з такими проблемами як болі в м'язах, лінь, небажання проводити регулярні тренування. Але складний період триває недовго. І якщо ви всерйоз вирішили зайнятися фітнесом, потерпіть 3-4 тижні, далі буде легко і просто.

Починати заняття потрібно з підготовки вільного часу. Вам буде потрібно займатися 2-3 рази в тиждень приблизно по годині. Розплануйте своє життя так, щоб знайти час для занять. Визначтеся, де ви будете займатися. Це може бути спортивний клуб, тренажерний зал або просто ваш будинок.

Який би варіант ви не вибрали, скласти план занять самостійно ви навряд чи зможете. Тому потрібно звернутися до фахівця, який підготує для вас індивідуальний план і подивиться, щоб ви виконували вправи правильно. Зверніться до інструктора хоча б на одне заняття, а далі ви зможете тренуватися самостійно.

Кожне ваше заняття має включати в себе розминку, розтяжку і силові вправи. Якщо ви доповніть свій розпорядок дня пішими прогулянками, то час тренування можна ненабагато зменшити.Вправи для занять фітнесом можуть бути дуже різні, з часом ви підберете собі те, що вам необхідно. Ну а в перший час намагайтеся опрацьовувати всі групи м'язів. Не потрібно давати собі зайве навантаження, не перенапружуйтеся, особливо на початковому етапі.


Виконуйте вправи повільно, але правильно, не женіться за великою кількістю підходів. Починайте кожне заняття в більш повільному темпі, поступово прискорюючись. Якщо у вас немає ніякої спортивної підготовки, то перші дні займайтеся по 10-15 хвилин. Після п'ятого заняття збільшуйте кількість часу. Через місяць ви повинні вже займатися не менше години безперервно.

Намагайтеся не відволікатися на сторонні предмети. Вимкніть телефон, не дивіться телевізор, не включайте комп'ютер (якщо ви займаєтеся в домашніх умовах). Краще, якщо ви будете займатися фітнесом в компанії, тоді у вас з'явиться додатковий стимул.

Не відкладайте заняття на потім. Якщо у вас заплановано тренування, обов'язково її проведіть. У перший місяць саме систематичність найважливіше. Не рекомендується робити перерви в заняттях більше одного тижня. Фітнес - це не хобі, а робота над вашим тілом. Чи не прогулював її.Увага, тільки СЬОГОДНІ!