Повною груддю: уроки дихальної гімнастики

Повною груддю: уроки дихальної гімнастики
Дихальні вправи можуть використовуватися для професійних цілей і для лікування різних захворювань. Регулярні дихальні вправи покращують працездатність і настрій, позитивно впливають на роботу всіх органів. Є хорошим профілактичним засобом для збереження здоров'я.

Без дихання людське життя неможливе. Значення правильного дихання важко переоцінити. З давнини в різних культурах питань правильного дихання приділялася велика увага. У будь-якій з систем східного бойового мистецтва найважливіше місце займає тренування дихання і управління ним. Філософська система йоги - це комплекс, що складається з медитації, фізичних і дихальних вправ. Однією з найуспішніших дихальних систем сучасності є отримала визнання система Стрельникової.


Дихання може бути очищує, активізує і відновлює. Правильним диханням визнається повне змішано-діафрагмальне дихання, яке дає спокій і розкутість, концентрацію і впевненість, здорове тіло і енергію. Поверхневе дихання - це напруга, млявість і невпевненість. Вдих починається з низу живота, захоплюючи легкі, міжреберна простір і досягає верху грудей. Видих відбувається в зворотному порядку.

Система дихання забезпечує максимальну концентрацію сил під час бою і їх подальше швидке відновлення. Дихання важливо не тільки під час нанесення ударів, але і в період медитації і вправ на розтяжку. Концентрація енергії - вдих, викид - видих. Для вдиху - відхід від супротивника, на видиху відбувається його блокування. Вдих відбувається при підготовці до кидка, нанесення удару - це завжди потужний видих. Володіння технікою дихання і контроль над станом духу є основою для здобуття високих якостей бійця.

Дихання розглядається неодмінною умовою фізичного та духовного розвитку. Це не лише очищення і наповнення тіла киснем, але і можливість насичення тіла і духу енергією. Завдяки правильному диханню покращується функціонування людського тіла, зміцнюється його захисні можливості, відбувається стимулювання роботи центральної нервової системи.Увага, тільки СЬОГОДНІ!