Фітнес будинку. Вправи для м'язів живота

Фітнес будинку. Вправи для м'язів живота
Талія - це окрема гордість і мрія багатьох представниць прекрасної статі. Тому жінки намагаються всіма правдами і неправдами домогтися у себе осиних форм. Хоча для того, щоб лінія живота виглядала гідно, потрібно всього лише активно займатися фітнесом. І, зокрема, вправи на прес.

Сильні м'язи черевного преса - це не тільки красиво. Це ще й корисно для здоров'я. Адже тільки підтягнуті вони можуть без напруги підтримувати м'язи черевної порожнини. Щоб живіт був і пружним і красивим, потрібно прикласти ряд певних фізичних зусиль. І вже через деякий час - приблизно місяць ви помітите значні результати.

Ідеального результату можна досягти тільки якщо займатися не рідше 3 разів на тиждень. Крім цього не можна забувати і про правильне дихання. Видих робіть при напрузі м'язів живота, вдих - при розслабленні. При початку тренувань обов'язково необхідно підготувати організм до майбутніх навантажень. І тільки після цього можна приступати до вправ.

Одна з них виглядає так. Ви лежите на спині. Не забудьте зігнути ноги в колінах, обов'язково під прямим кутом. При виконанні цієї вправи вся основна опора припадає на п'яти. Витягніть руки вгору, за голову, або підкладіть їх під неї і починайте злегка піднімати корпус - приблизно під кутом 30 градусів від підлоги. Виконувати таку тренування потрібно досить повільно. Повторів повинно бути близько 10-12.

Інша вправа побудована за принципом опору. Для його виконання також ляжте на спину, зігнувши ноги під прямим кутом. Цей кут розташований у повітрі між колінами і тазом. Упріться руками в коліна. Після чого починайте притискати стегна до живота. Подібний опір має тривати на рахунок до п'яти. Після чого розслабляйтеся. Повторювати таку вправу потрібно від 5 до 10 разів.
Продовжуючи лежати на спині, підніміть ноги так, щоб вони розташовувалися перпендикулярно підлозі. Схрестіть їх між собою. Руки в цей час повинні лежати уздовж тіла. Не виходячи з цього положення потихеньку на невелику висоту піднімайте і опускайте таз. Враховуйте, що така вправа дуже складне і виконати його з першого разу досить важко. Тому повторювати його потрібно тільки 3-5 разів.

Щоб зміцнити бічні і центральні м'язи, скористайтеся наступним вправою. Всі також лежачи на спині, підніміть одну ногу в повітря і тримайте її під кутом 60 градусів по відношенню до підлоги. Інший в цей час зігніть в коліні. У даній вправі задіяні ще й руки: праву потрібно витягувати паралельно правій нозі, а ліву вперед і вгору (вона так само, як і нога повинна розташовуватися під кутом 60 градусів). Суть вправи полягає в тому, що вам необхідно дзеркально поміняти положення рук і ніг. Й повторити не менше 5 або навіть 10 разів.

Ідеальними вправами для зміцнення м'язів преса також є різні скручування і всілякі варіації підйому тазу. Крім цього дуже корисним буде всім звичне хитання преса. Однак не забувайте про те, що будь-яке тренування потрібно припинити, якщо ви відчуваєте біль. Інакше результат може бути прямо протилежний тому, який ви розраховували отримати. І спочатку не варто відразу напружувати себе. Виберіть 3-4 вправи і займайтеся ними тиждень-іншу. Після цього навантаження можна поступово збільшувати.Увага, тільки СЬОГОДНІ!