Як робити дихальну гімнастику

Як робити дихальну гімнастику
Дихальна гімнастика по праву вважається ліками від багатьох хвороб. Представники як традиційної, так і нетрадиційної медицини згодні з тим, що з допомогою такої гімнастики можна не тільки схуднути, але і значно поправити здоров'я. Вона нормалізує кровообіг, позбавляє від головних болів, підвищує імунітет, стабілізує емоційний стан.
Найбільш популярними методиками дихальної гімнастики є: гімнастика по Стрельникової, бодіфлекс і китайська гімнастика цзяньфэй. Кожна з них спрямована на поліпшення здоров'я і фігури, тому все що потрібно - вибрати найбільш підходящу для вас особисто.

Дихальну гімнастику по Стрельникової слід виконувати двічі на день: вранці і ввечері. Бажано на голодний шлунок або через дві години після їжі. Людям, страждаючим захворюваннями шлунково-кишкового тракту, а також гіпертонією, виконувати вправи необхідно тільки на голодний шлунок. Займатися цією гімнастикою можна як вдома, так і під час прогулянок. Головне, освоїти техніку дихання. А вона дуже проста. Носом робите глибокий і галасливий вдих, видих робите ротом, але тихо і спокійно. Врахуйте, що під час прогулянки потрібно чергувати - крок-вдих, крок-видих. Детальний комплекс вправ з поясненнями можна знайти на цьому сайті https://fizrazvitie.ru/2010/05/blog-post.html.

Бодіфлекс - дихальна гімнастика, яка прийшла із США. Основоположником є американка Грір Чайлдерс, яка завдяки бодіфлексу за кілька місяців стала стрункою і підтягнутою. Основний принцип бодіфлекса - кисень спалює жир. Приділяючи всього п'ятнадцять хвилин в день вранці або ввечері цієї гімнастики, зовсім скоро відчуєте як стали стрункішими, що помітно покращилася шкіра та колір лиця, а настрій завжди хороше. Техніка дихання бодіфлекса дещо складніше, ніж у Стрельникової, але набагато ефективніше. Встаньте рівно, ноги на ширині плечей, долоні поставте на коліна, спина трохи заокруглена. Це ваше вихідне положення. Робіть глибокий вдих носом і видих ротом, губи витягнуті в трубочку, уявіть, що надуваєте кульку. Під час видиху прагніть втягувати живіт, або напружувати м'язи преса. Видихніть весь кисень з легенів. Як тільки закінчили видих, робите знову сильний вдих носом, при вдиху живіт максимально выпячиваете. І знову видих, тільки він повинен бути різким, гучним, як ніби ви виштовхуєте з себе кисень. Як тільки видихнули, затримуєте дихання і втягуєте живіт. Після цього починайте виконувати спеціальний комплекс вправ. Комплекс можна знайти тут https://dreamiech.ru/blog/2011/06/09/bodyflex/.

Цзяньфэй - китайська дихальна гімнастика, основним завданням якої є спалювання жирових відкладень на тілі. У ній всього три основних вправи, виконувати які під силу будь-якій людині.
Хвиля - ляжте на підлогу, ноги зігнуті під прямим кутом. Одну долоню покладіть на живіт, другу на груди. Втягніть на вдиху живіт, на видиху розслабте його і надуйте як можна сильніше. Дихати краще носом. Повторити вправу сорок разів.

Лотос - сядьте в позу лотоса, тіло повинно бути максимально розслаблені. Перші п'ять хвилин глибоко вдихайте і видихайте. Другі п'ять хвилин дихайте довільно, як хочеться. Останні десять хвилин намагайтеся дихати тихо, майже беззвучно.

Жаба - сядьте на невеликий стілець або табурет. Ноги на ширині плечей, трохи підніміть шкарпетки. Покладіть лікті на коліна. Ліву кисть стисніть у кулак. Правою рукою обхопіть ліву за зап'ястя. Закрийте очі і розслабтеся. Зробіть глибокий вдих носом. При вдиху втягніть живіт. І спокійний видих ротом. При видиху живіт розслабляєте. Повторіть сорок разів. Потім поміняйте руки.Увага, тільки СЬОГОДНІ!