Як зробити ніжки стрункішими

Як зробити ніжки стрункішими
Деякі жінки можуть відчувати комплекси, пов'язані з повнотою ніг. Ця проблема зустрічається досить часто, особливо у тих, хто звик вести сидячий спосіб життя і мало ходить пішки. Щоб зробити ноги стрункими, потрібно серйозно зайнятися фітнесом і сісти на дієту.
Найчастіше повнота ніг буває пов'язана із зайвою вагою або набряком. Подолати ці проблеми можна за допомогою будь-якої дієти для схуднення, яка вам подобається. Лікарі рекомендують виключити з свого раціону все жирне, борошняне і солодке.

Важливо також повністю відмовитися від вживання солі, хоча б на час дієти. Набряки на ногах і повнота часто бувають пов'язані саме з надмірним вживанням солоної їжі, що призводить до скупчення рідини в організмі.

До фізичним вправам, спрямованим на зміцнення м'язів ніг, відноситься, насамперед, біг. Якщо ви хочете просто зробити домогтися стрункості стегон і литок, а не накачати, важливо займатися спортом, не перевантажуючи себе. Наприклад, не варто влаштовувати швидкісні забіги на довгі дистанції - досить спокійному темпі пробігтися по вулиці протягом півгодини.

Ви можете також робити присідання без обважнення і стрибки через скакалку. Виконувати ці вправи потрібно в швидкому темпі, щоб спалити зайвий жир, а не збільшити м'язову масу.

Щоб ноги залишалися стрункими, більше ходіть пішки. Приміром, якщо місце вашої роботи знаходиться не надто далеко, вийдіть раніше і добирайтеся туди своїм ходом. Частіше ходіть по сходах замість ліфта. Це допоможе зробити ікри і сідниці привабливими.
По можливості займіться плаванням або запишіться в спортзал. Заняття на бігових доріжках і велотренажерах, за умови, що ви не виставляєте занадто велике навантаження, швидко допоможуть вам досягти бажаного результату.

Корисні також заняття аеробікою і фітнесом. Такі вправи можна виконувати вдома під ритмічну музику. У комплекс вправ необхідно включити махи ногами, піднімання на носках, обертання стопи, нахили, при яких ви повинні дістати долонями до підлоги (вони спрямовані на розвиток м'язів задньої поверхні стегна).

Після інтенсивних занять спортом ви можете відчувати втому і біль у ногах. Справитися з цією проблемою можна, якщо після виконання вправ прилягти на кілька хвилин, поклавши під ноги подушку, або закинувши ноги на стінку. Це також є профілактикою появи варикозного розширення вен.Увага, тільки СЬОГОДНІ!