Боротьба з жіночим животом: в залі, вдома і на роботі

Боротьба з жіночим животом: в залі, вдома і на роботі
Колись великий живіт вважався для жінки особливою гордістю - під сукні навіть підкладалися спеціальні подушки, що імітують неіснуючі форми. У сучасному світі ситуація прямо протилежна - жінки готові йти на будь-які хитрощі, тільки заради того, щоб позбутися від ненависного пуза.

В силу своїх анатомічних особливостей жіночий організм влаштований таким чином, що жир в ньому, як правило, відкладається в місцях, в яких нам би найменше цього хотілося. І живіт серед таких місць займає лідируючі позиції. А це значить - прощавайте короткі майки, відкриті купальники і облягаючий одяг ... Але не варто так рано ставити хрест на ідеальному пресі - правильна мотивація, здорове харчування та сумлінне виконання фізичних вправ здатні зробити ваш живіт рівним і привабливим.

Мотивація

Перше, від чого вам варто позбутися, це від вживання слова «боротьба» щодо свого животика. Полюбіть своє тіло, і нехай саме це стане вашою головною мотивацією на шляху до досконалості. Не варто сприймати зміни в харчуванні та способі життя як покарання - робіть все з щирою повагою до свого організму.

Харчування

Щоб жиру відкластися в якій-небудь частині тіла, йому необхідно спочатку в це тіло потрапити. А це означає, що тепер вам потрібно пильно стежити за його надходженням в свій організм. Для того, щоб підтримувати себе в хорошій формі, харчування має бути здоровим і правильним. Побільше цільних натуральних продуктів (фрукти, овочі, зелень, злаки) і ніякої переробленої промислової їжі - бомби уповільненої дії з високим вмістом жиру, солі та цукру. Є краще частіше, але невеликими порціями. Пити потрібно багато, але не під час і не відразу після їжі - не варто заважати процесам травлення. Намагайтеся скорочувати обсяги споживаної вами їжі і не перекушувати між основними її прийомами. В крайньому випадку, зробіть ці перекуси якомога кориснішими. Натуральні і сушені фрукти, горішки - все це зручно не тільки тримати на столі вдома, але і взяти з собою на роботу.Вправи

Щоб досягти результату максимально швидко, вправам на прес потрібно приділяти від 15 до 40 хвилин в день. Ви можете підібрати максимально комфортні заняття, що включають тренування нижнього і верхнього відділів, а також косих м'язів живота. Також дуже корисно збільшити кількість рухів у вашому житті до максимально можливого. Використовуйте велосипед замість автомобіля, відмовтеся пару раз від підйому на ліфті, більше ходіть пішки. Відвідування басейну і курсів по скелелазінню стануть додатковим підмогою на шляху до плоского живота. Ефективними також є кручення обруча, масаж проблемної зони, обгортання та відвідування лазні для виведення токсинів з організму і прискорення процесу спалювання зайвого жиру.


Самим же простим вправою для преса є постійне його напругу. Ви можете виконувати його протягом всього дня, де б ви не знаходилися. Встановлений будильник допоможе вам знову згадати, що потрібно підтягнути живіт, кожен раз, коли ви про це забудете. Ускладнений варіант цієї вправи - стійка на руках. Для цього вам навіть не обов'язково вміти віджиматися від підлоги. Просто прийміть цю позицію - спершись на витягнуті руки, коліна прямі, живіт в тонусі. Тримайте це положення так довго, як тільки зможете. Результат не змусить себе довго чекати.

Режим

Ну, і нарешті, своєчасний відпочинок і здоровий сон стануть прекрасним доповненням в боротьбі за ідеальну фігуру - адже важливо не стільки напруга, скільки вміння правильно розслабитися.Увага, тільки СЬОГОДНІ!