Степ: аеробіка для початківців

Степ: аеробіка для початківців
Степ-аеробіка - один з видів фітнес занять, при яких використовується спеціальна платформа. Темп виконання вправ дуже швидкий, за рахунок чого спалюється багато калорій. Заняття степ-аеробікою дозволяють дуже швидко скинути вагу, тому користуються такою величезною популярністю. Це відмінний спосіб підтримувати спортивну форму і стрункість фігури.
Тренування полягають у виконанні під ритмічну музику спусків і підйомів з платформи. Зазвичай вправи виконуються в поєднанні з танцювальними елементами. Це можуть бути латиноамериканські танці або східні, в процесі тренування також чергуються аеробні та силові вправи. Кожен тренер намагається якось урізноманітнити заняття, зробити їх більш цікавими.

Вправи степ-аеробіки в основному дають навантаження на сідничні м'язи, м'язи стегон і живота, тому такі заняття просто ідеальні для жінок, адже опрацьовуються всі проблемні місця. Часто використовують і додаткові елементи: гантелі, гімнастичні стрічки, м'ячі. Це не тільки допомагає урізноманітнити заняття, але і тренує додаткові групи м'язів.

Степ-аеробіка - це досить сильне навантаження, займаючись регулярно, ви приводите в порядок вестибулярний апарат, зміцнюєте серцево-судинну систему, скидаєте зайву вагу. Крім того, такий вид аеробіки є відмінною профілактикою остеопорозу, артриту та інших захворювань, які виникають через малорухливого способу життя. Швидкі танцювальні рухи відмінно впливають і на емоційний стан: заняття покращують настрій і підвищують самооцінку.

Якщо ви вирішили зайнятися степ-аеробікою, потрібно придбати відповідний одяг. Штани повинні бути короткими, щоб не наступити на них при стрибках, а взуття для степ-аеробіки повинна володіти функцією підтримки стопи.
Не забудьте проконсультуватися з лікарем, перед тим як приступити до занять. Як і будь-яка інтенсивне навантаження, степ-аеробіка має свої протипоказання. Якщо ви страждаєте варикозним розширенням вен, то на заняття обов'язково одягайте спеціальні компресійні колготки.

Кілька порад для новачків:

- Не варто займатися частіше, ніж 3 рази на тиждень.
- Не забувайте відновлювати баланс рідини в організмі, після закінчення тренування.
- Якщо у вашій групі досвідчені спортсмени, не намагайтеся за ними встигати, дотримуйтеся комфортного для вас ритму.Увага, тільки СЬОГОДНІ!