Як навчитися ходити на руках

Як навчитися ходити на руках
Уміння ходити на руках справляє велике враження на оточуючих. Бажання навчитися цьому відвідує в юності багатьох, але мало хто дійсно виконує свою мрію. А даремно, бо ходіння на руках - це зовсім просто, навіть для тендітної дівчини.
В першу чергу підготуйте основу, тобто зміцните руки. Це особливо актуально, якщо раніше ви не займалися спортом. Руки повинні витримувати вагу вашого тіла, навантаження на лікті і зап'ястя вельми велика. Тому щодня виконуйте звичайні віджимання.

Підтягування на перекладині теж дозволяє швидко зробити кисті рук сильними, але саме під час віджимання навантаження розподіляється на всю долоню, як і під час ходьби на руках. Віджимайтеся кожен день максимально можливу кількість разів. Виконуйте віджимання повільно, так навантаження буде більше, а суглоби краще підготуються до положення при ходьбі. Слідкуйте, щоб корпус і ноги утворювали пряму лінію.

Додатково виконуйте вправи, розвиваючі м'язи кора. Це можуть бути скручування: прямі і бічні. Ця група м'язів знадобиться вам, щоб утримувати корпус у вертикальному положенні. При ходінні на ногах навантаження на область попереку розподіляється інакше, тому люди так часто падають, встаючи на руки.

Наступний крок - забезпечення безпеки. Падати плазом на спину з висоти півтора - два метри вельми травмоопасное заняття. Згадайте шкільні уроки фізкультури. Саме тоді вас змушували розучувати перекид вперед зі стійки на руках. Освіжите цей навик.

Притисніть підборіддя до грудей і перекотіться через плече, згорнувшись в клубок. Не забудьте підстелити що-небудь м'яке і відпрацьовуйте безпечне падіння, поки воно не стане виходити у вас автоматично.
Тепер пора вчитися вставати на руки. Відпрацьовуйте це вміння у стінки. Встаньте на коліна в 30-40 см перед стіною. Упріть руки в підлогу на ширині плечей. Тепер відштовхніться ногами і закиньте їх на стіну. Відштовхуйтеся сильніше, далі стінки ви не полетите. Вона буде вашою надійною опорою, поки ви не навчитеся розміряти силу поштовху і не будете впевнено вставати в стійку з першого разу.

Настав час тренувати витривалість. Ви повинні утримуватися в стійці біля стіни 40-60 хвилин. Якщо відчуваєте сили, спробуйте віджиматися головою вниз. Чи не затримуйтеся в цій позі занадто довго, не забувайте, все-таки для людей ходити головою вниз - протиприродно. Повернувшись в нормальне положення, не поспішайте схоплюватися на ноги. Різкий відтік крові може викликати запаморочення і навіть короткочасну втрату свідомості.

Ну а тепер, якщо ви впевнено стоїте на руках і вмієте правильно падати на спину, саме час спробувати робити перші кроки на руках. Вставайте в стійку не у стіни і намагайтеся зробити один - два кроки. Перший час ви будете падати, але поступово справа піде. Головне, запам'ятайте два моменти: не згинайте руки в ліктях, а ноги можна трохи закинути вперед, зігнувши коліна.Увага, тільки СЬОГОДНІ!