Про користь йоги

Про користь йоги
Заняття йогою - це унікальна можливість добитися красивого й сильного тіла, а також врівноважити стан душі, привести свій внутрішній світ до гармонії з навколишнім світом. Йога поєднує в собі фізичні і дихальні вправи, медитації.
Завдяки заняттям йогою можна не тільки зберегти молодість, красу і здоров'я, але і відчути себе щасливим і благополучним людиною. Позитивний ефект дають навіть найпростіші вправи.

Заняття йогою допомагають зняти напругу, завдяки практиці організм розслаблюється, знижується рівень кортизолу, гормону посилює реакцію на стрес.

Регулярна практика йоги здатна вплинути на найсерйозніші захворювання і зменшити біль. Під час занять зміцнюються стінки судин, підвищується їх еластичність, нормалізується кров'яний тиск.

Завдяки дихальним вправам, які містить у собі комплекс йоги, нормалізується функція дихання, збільшується об'єм легенів. Організм отримує достатню кількість кисню за рахунок глибокого і повільного дихання, це позитивно впливає на роботу всіх внутрішніх органів.


Користь йоги неоціненна для тих, хто хоче схуднути. З її допомогою можна легко спалити зайві жирові відкладення і в досить короткі терміни привести фігуру в нормальний стан. М'язи вчасно занять витягуються і зміцнюються, не збільшуючись в обсязі.

Вже через кілька занять йогою в тілі з'являється гнучкість і легкість. Це відбувається з-за того, що під час вправ з сухожиль і зв'язок видаляється молочна кислота, яка обмежує рухову активність. Йога опрацьовує всі групи м'язів, навіть найглибші. Заняття допомагають позбутися від хронічного болю в попереку та викривлень хребта.

Йога допомагає розвинути зосередженість і вчить слухати власне тіло, зміцнює психіку. Завдяки їй можна позбутися депресії, хронічної втоми, вона відновлює сон. Якщо регулярно займатися йогою, легко досягти і підтримувати тілесне і душевне здоров'я, здобути впевненість.Увага, тільки СЬОГОДНІ!