Що таке степ-аеробіка

Що таке степ-аеробіка
Сучасна комбінація танцю і фізичних вправ утворює основу степ-аеробіки. Спеціальна платформа - степер - підвищує ефективність тренувань, причому, чим вище підйом, тим результативніше будуть заняття. Степ-аеробіка сприяє швидкому спалюванню калорій навіть в слабоінтенсівном режимі.

Як і будь-яке тренування, заняття степ-аеробікою починають з розминки - тіло необхідно добре розігріти і підготувати до серйозних навантажень. Існують певні правила роботи зі степере, яких необхідно дотримуватися під час тренування - наступати на платформу слід всією ступнею, напружуючи тільки м'язи ніг. Рухи слід виконувати плавно, без різких ривків.


Степ-аеробіка дає значні навантаження на суглоби і м'язи ніг, тому якщо є дефіцит кальцію, то слід, спочатку відновити баланс. Помилково думати, що під час занять працюють тільки ноги. Додавши обважнення у вигляді гантелей і трохи видозмінивши звичні танцювальні рухи, ви отримаєте додаткову опрацювання м'язів рук, преса і спини. Ритмічна музика та різноманітні вправи, розроблені на основі танцювальних рухів, роблять тренування веселими і позитивними.

Якщо ви тільки починаєте заняття степ-аеробікою, то скоротіть час перших тренувань до 20 хвилин. Стандартна тривалість тренування для досвідчених спортсменок становить 50-60 хвилин, тому збільшуйте тривалість занять поступово, уникаючи різких перевантажень і напруг. Кроки допомагають розвивати потрібні групи м'язів ніг, надаючи їм приємний рельєф і гармонійні форми. Аеробіка працює на зміцнення серцевого м'яза, розвиває дихальну систему, нормалізує тиск. Оптимальне поєднання двох видів руху дає можливість експериментувати, розбавляючи основні прийоми власними рухами та їх модифікаціями.

Приємним бонусом від занять стане поліпшення координації рухів, красива постава і можливість володіти своїм тілом. Навчившись відчувати ритм і музику, ви навчитеся красиво рухатися, що в поєднанні з пружним і підтягнутим тілом стане вашим перевагою.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!