Про йогу з усією серйозністю

Про йогу з усією серйозністю
Йога - це комплексна система оздоровлення і зміцнення організму, гармонізації сили духовної і тілесної. Серйозні заняття йогою включають в себе не тільки звичні для багатьох вправи фітнесу, але і дихальні практики, медитації, особливості харчування і мислення. Люди, початківці знайомство з йогою в студії фітнесу, з часом приходять до думки про те, що однією фізичного навантаження недостатньо для глибинного розуміння йоги.

Досягнення суттєвих результатів в оздоровленні всього організму і отриманні душевної гармонії можливо при регулярних заняттях. Бажано, щоб вони проходили під керівництвом досвідченого інструктора. Скільки потрібно займатися йогою, щоб навчитися правильно виконувати асани, розвинути хорошу гнучкість суглобів і хребта? При слабкій фізичної підготовленості вам знадобиться близько року, а в деяких випадках і більше. Якщо підходити до йоги з усією серйозністю, то тренуватися необхідно щодня або хоча б через день.

Незалежно від того, як часто ви відвідуєте фітнес-зал, виконуйте вранці гімнастику, звану «Привітання сонцю» або «Сурья Намаскар». Комплекс послідовно змінюваних поз допоможе вам підбадьорити весь організм, розім'яти хребет і відчути свою причетність до природи. «Привітання сонцю» слід виконувати в рівномірному темпі, з послідовним чергуванням вдихів і видихів.


Займайтеся перед вікном, з відкритою кватиркою, щоб бачити сонячне світло і налаштуватися на взаємодію з ним. Уявляйте під час гімнастики, як сонячні промені огортають ваше тіло і наповнюють його життєвою енергією. Перед виконанням гімнастики випийте півсклянки чистої води, але нічого не їжте. Надіньте вільну бавовняну одяг, ступні - босі.Надвечір гнучкість суглобів збільшується, тому оптимальний час для серйозних занять йогою - з чотирьох до восьми годин. Ви можете приділити увагу освоєнню складних асан, що пред'являють підвищені вимоги до ваших фізичних здібностям. Ретельно опрацьовуйте кожну позу, приділяючи увагу правильній техніці виконання, контролю над диханням і відчуттями тіла, внутрішньому спокою і зосередженості. Плавно переходите від однієї асани до іншої. У йозі поспіх небажана, інакше ви не отримаєте максимальної користі від занять.

Найбільшого результату в йозі ви доб'єтеся при комплексному підході до занять. Поєднуйте фітнес-тренування з дихальними вправами і правильним харчуванням, рекомендованим провідними йогами. Не зайвим буде вивчити і філософію йоги, історію її виникнення та розвитку. Ви можете не виконувати всіх рекомендацій відразу, але знання їх допоможе вам ставитися до йоги більш усвідомлено.Увага, тільки СЬОГОДНІ!