Як стати на руки

Як стати на руки
Стійка на руках застосовується в безлічі видів спорту і корисна при багатьох захворюваннях. Дана поза служить профілактикою при проблемах зі здоров'ям і ефективна при безсонні, варикозі, астмі, провали пам'яті, захворюваннях жіночих органів і т.д. Однак усе-таки слід пам'ятати про деякі протипоказання: гіпертонія, гіпотонія, хронічний гайморит, гнійне запалення вуха і слабкі очні капіляри.
Встаньте впритул до стінки, а потім зігніть ногу в коліні. Носок підніміть так, щоб стегно і литковий м'яз утворили кут 90 градусів. Руки на підлозі поставте в ту точку, на яку дивиться носок. Відійдіть від стіни приблизно на три метри. Зробіть широкий крок правою ногою, а руки поставте в точку, яку ви до цього позначили. Підніміть ліву ногу, а правою відштовхніться від підлоги. Поставте п'яти на стіну.

Зігніть одну ногу так, щоб вона зі стіною утворила 90 градусів. Другу витягніть вгору, тримаючи коліна на тому ж рівні. Злегка відштовхніться від стінки і випрямити зігнуту ногу. Постарайтеся втриматися в положенні, перпендикулярному підлозі.

Перший час виконуйте стійку тільки при підстраховці іншої людини і не намагайтеся завчасно відходити від стіни і намагатися встати на руки самостійно, особливо якщо у вас немає ніякої акробатичної підготовки. Як тільки ви відчули, що можете стояти на руках без допомоги стінки, продовжуйте заняття подалі від неї.


В процесі тренувань не прогинайтеся, а тримайте руки на ширині плечей. При падіннях підгинають ноги, стопи розташовуйте так, щоб можна було опуститися на підлогу п'ятами. Також можна спробувати встати на місток або випасти, щоб пом'якшити удар від падіння.Вихід з пози робіть без жодних ривків, в спокійному темпі. Спочатку опускайте одну ногу, потім іншу. Перші рази краще не перебувати в позі більше 15 секунд, проте поступово можна збільшувати. Не варто стояти на руках більше 12 хвилин. При щоденних тренуваннях вам вже не буде потрібна чиясь допомога і упор на стінку.

Вміння вставання на руки також залежить від багатьох фізичних параметрів. Сила рук в даній вправі відіграє велику роль, її допоможуть збільшити віджимання від підлоги або віджимання на брусах. При підготовці добре допомагають підтягування.Увага, тільки СЬОГОДНІ!