Купівля косметики через інтернет - на що звернути увагу

Купівля косметики через інтернет - на що звернути увагу
Покупки, які скоювалися через інтернет, сьогодні не рідкість. Одяг, взуття, коляски, іграшки, книжкова продукція і навіть косметика - все це можна придбати в будь-яку хвилину, головне мати доступ і вихід в мережу. Але потрібно пам'ятати, що при будь-якій покупці необхідно дотримуватися деяких правил, тим більше при придбанні косметики через інтернет.
Не робіть замовлення на сумнівних сайтах. Для початку знайдіть відгуки про інтернет-магазині, де ви вирішили зробити покупку. Можливо, хтось із знайомих вже купував косметику через інтернет, і покупка виявилася вельми вдалою. Краще зупинитися на такому сайті, ніж робити покупку на незнайомому і маловідомому.

Уважно вивчіть інформацію про умови оплати і доставки. Найбільш зручний і безпечний варіант - це оплата післяплатою (тобто за фактом отримання на пошті). Але вам можуть запропонувати оплатити товар і відразу - до відправлення посилки. Переводите гроші за косметику тільки в тому випадку, якщо ви впевнені в благонадійності постачальника. Сьогодні в інтернеті існує досить багато сайтів-одноденок, які обманюють людей шляхом фінансових махінацій. Тому при відправленні такого перекладу вам ніхто не зможе гарантувати стовідсоткове отримання товару.


Ознайомтеся з умовами доставки. Можливо, інтернет-магазин не відправляє косметику поштою Росії, а здійснює доставку тільки за допомогою транспортних компаній (що малоймовірно, але зустрічається). В цьому випадку вам доведеться переплатити, так як посилка обходиться в рази дешевше. Ідеальним варіантом буде, якщо доставка взагалі буде безкоштовною.Подивіться на терміни придатності косметики, яку ви бажаєте придбати. Якщо на самому сайті цю інформацію ви не побачили, не соромтеся поцікавитися про це у менеджера магазину. Не купуйте косметику з закінчуються терміни. Попросіть, щоб вам відправили «свіжий» товар.

Будьте готові до того, що колір помади або блиску, олівця або тіней в реальності може сильно відрізнятися від того, що ви бачили на фото. Тому, якщо у вас є час, попередньо відвідайте спеціалізований магазин косметики і подивіться цікаву для продукцію «вживу». Таким чином, ви позбавите себе від покупки непотрібної і невідповідною вам продукції.Увага, тільки СЬОГОДНІ!