Як купити якісну норкову шубу

Як купити якісну норкову шубу
Збираючись купувати норкову шубу, не поспішайте нести до каси першу ж річ. Це дуже дорога покупка, вона вимагає не тільки ґрунтовної примірки, але й уважного ставлення до багатьох нюансів.
Норка - зручний в носінні, стійкий до кліматичних умов, дуже гарне і дороге хутро. Оцінюючи якість хутра, з якого зшита придивилася вам шубка, зверніть на те, наскільки він густий, блискучий, м'який, тягучий і міцний.

Купуйте норкову шубу тільки в спеціалізованому магазині, хутряному салоні. Ні в якому разі не купуйте «справжню Італію» або «справжню Грецію» на ринку - ви потрапите на самостріл, і ніхто не зможе вам дати гарантії, що через місяць шкарпетки ваша покупка не полізе по швах. Якщо ви виявите шлюб речі, купленої в магазині, то зможете туди звернутися з претензією, а ось на ринку вас ніхто і слухати не буде. Крім того, в магазині ви купите дійсно норку, а на ринку ви ризикуєте заплатити ціну норки за фарбованого бабака або кролика.

В магазині попросіть продавця пред'явити сертифікат на шубу. У ньому ви зможете прочитати інформацію про виробника, і про організації, яка видала цей сертифікат. У разі необхідності ви зможете звернутися в засвідчує організацію і задати питання.

Якщо річ фірмова, на її підкладці повинні бути маркування та однорідні ярлики. Також на шубі обов'язково повинна бути бирка з порадами по догляду.

Перевірте, наскільки стійкий хутро. Проведіть рукою по хутру вгору і вниз - по шерстці і проти. На руці після цього не повинно залишитися ніяких ворсинок. Якщо ви бачите, що залишився ворс, це означає, що хутро подопрел, і таку шубу купувати не можна. Відчуйте, наскільки хутро еластичний та м'який. Ворс на якісної речі повинен бути однакової довжини і густоти.Вибираючи фарбовану річ, перевірте, наскільки стійке фарбування. Вологим носовою хусткою проведіть по ворсу, якщо він залишиться на хустці, не купуйте таку шубу. Ця обставина може вказувати на те, що шуба швидко почне лисіти.


Якщо хутро неприємно пахне, значить, він погано выделан, і зроблено це кустарним способом - така шуба вам не потрібна.

Те, що підкладка не пристрочена внизу подолу безпосередньо до хутра - хороший показник. Це означає, що виробнику нічого приховувати від покупця, а покупець зможе розглянути, як пошита шуба. Підніміть підкладку і переконайтеся в тому, що шкурки пристрочите, а не склеєні між собою, що шви прошиті акуратно.

Мездра (виворітна сторона шкурки) повинна бути м'якою на дотик, і гнучкою. Якщо вона суха і не згинається, а ламається, значить, при виробленні був порушений технологічний процес.Увага, тільки СЬОГОДНІ!