Як відрізнити підробку духів

Як відрізнити підробку духів
Сучасний розвиток технологій дозволяє створювати якісні копії багатьох складних речей і предметів. Підробки не обійшли стороною і парфумерну продукцію. Висока ціна при цьому не завжди може бути гарантом достовірності духів.
Щоб вибраний парфум як можна довше зберігав свій тонкий приємний аромат і, головне, був безпечний для здоров'я, краще всього купувати в спеціалізованих перевірених магазинах. Або, якщо існує така можливість, на фабриках з виготовлення парфумів.

Кожна парфумерна продукція повинна має анотацію та сертифікат якості, завірений справжньої, а не копированной печаткою. І видається він тільки на один товар. У разі, якщо анотація відсутня, вся інформація про товар повинна бути описана в сертифікаті.

Упаковка оригінальних парфумів створюється з паперу високої якості. Якщо вона упаковані в целофан, то він повинен бути обов'язково тонкий і добре облягати коробочку. Написи на упаковці нанесені завжди чітко і акуратно. Перед покупкою духів потрібно уважно вичитати їх назву на відповідність оригіналу.

Флакон натуральних духів виконаний з рівного чистого скла, без повітряних бульбашок усередині чи інших похибок. Закривається він також скляною, а не металевою кришкою. На флакончиках з парфумерної або туалетною водою пульверизатор закріплений щільно сидить металевим кільцем. Чим складніше конструкція флакона, тим більше шансів отримати цей парфум.


На справжніх французьких духів буде написано made in France і parfum. Напис ж parfume - поширений ознака підробки. Також на оригіналах завжди буде вказана країна-виробник, дата виготовлення, термін придатності і склад продукту.

Рідина всередині флакона - прозора, без осаду. Відтінки її можуть бути різні за рахунок додавання компонентів, але яскравих кольорів у оригінальних парфумів бути не повинно.

І, нарешті, один з головних ознак справжності духів. Їх назва, серійний номер і фірмовий знак обов'язково мають бути нанесені збоку флакона, а не на дні.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!