Як купити норкову шубу

Як купити норкову шубу
Купівля шуби - справа відповідальна і не терпить поспіху. Перш ніж зважитися на придбання, обійдіть кілька хутряних салонів. Ні в якому разі не купуйте шубу на ринку або в невеликому торговому центрі. Салон-магазин повинен працювати вже не один рік і давати річну гарантію на вироби. Можна придбати шубу також в зверосовхозе - без магазинної націнки, а головне - хорошої якості.
Обов'язково добре помацайте шубу руками. Стисніть ділянку хутра в руці - у вас не повинно залишитися волосків. В іншому випадку, це шкури від старої тварини, яке линяло. Якщо шуба пофарбована, протріть хутро ганчірочкою - фарба не повинна на ній залишитися. Якщо це сталося, значить, хутро профарбований неякісно і може облазити і бруднити ваші речі.

Уважно розгляньте шубу. Колір повинен бути рівномірним, без різких переходів, якщо цього не передбачає модель. На шубі не повинно бути залисин, хутро має бути рівної довжини скрізь.


Подивіться підкладку шуби. Під нею обов'язково має бути невелике місце, через яке видно оборотну сторону шкур - мездру. Міздря повинна бути білого кольору. Жовта свідчить про те, що тварина була старим. Якщо заглянути під підкладку не вдається, помацайте шви шуби. Вони повинні відчуватися на дотик і бути прошиті капроновими нитками. Якщо швів практично немає, значить, шуба проклеєна. А такі вироби служать зовсім недовго.

Почитайте етикетку шуби. На ній повинні бути зазначені виробник, походження норки (звірорадгосп, ферма). Попросіть у продавця документи, що підтверджують якість виробу.

Зверніть увагу на крій шуби. Основним способом розкрою вважається «стик в стик» (цельнокройним пошив) - з цілих шкурок норки. Такі шуби відрізняються високою зносостійкістю і багатим зовнішнім виглядом. Шуби з шматочків шиють з різних шкурок, підбираючи їх за кольором і розміром. Якість такої шуби залежить від сумлінної роботи закрійника. Довгі шуби розкриємо в «розпуск» - шкурки нарізають тонкими смужками і подовжують. Все шуби, зшиті зі шматочків, треба перевіряти на міцність. Розкладіть річ на столі і розтягніть її. Вам відразу відобразяться всі огріхи при пошитті - залисини, криві шви, розповзаються нитки.Увага, тільки СЬОГОДНІ!