Як відрізнити справжній парфум

Як відрізнити справжній парфум
У всіх країнах можна почути скарги споживачів на те, що духи, якими вони постійно користуються, стали менш стійкими, та й запах погіршився. Причини проблеми криються в тому, що на будь-який з відомих брендів існує безліч підробок.
Перш за все, необхідно ретельно вивчити упаковку і її якість. У справжніх парфумів зовнішній целофан повинен бути склеєний заводським способом і мати акуратні шви, а логотип повинен бути нанесений безпосередньо на коробку. Флакон повинен бути добре зафіксований картонкою або спеціальною підставкою, тому якщо струсити упаковку - гриміти вона не повинна.

Спочатку багато звертають увагу на назву і віддають перевагу більш відомим брендам. Однак у вас набагато більше шансів купити оригінальні парфуми недавно з'явилася на ринку марки. Адже підробляти її в силу поки ще невисокої популярності немає сенсу, а ось бренди, які можна побачити чи не в кожному глянцевому журналі - найчастіше виявляються не справжніми.


Якщо все-таки улюблений аромат досить відомий, перед його придбанням необхідно не полінуватися і уважно прочитати назву, так як підроблені аромати можуть мати таку саму упаковку і флакон, як і справжні. Єдиною відмінністю може бути заміна однієї літери на іншу (наприклад, замість "Versace" може бути "Versage", а "Moschino" може перетворитися в "Maschino"), що на юридичному рівні вважається цілком законним, адже духи проходять під іншим, оригінальною назвою.Хоча до складу будь-якого ароматного флакончика входить парфумерна композиція, вода і спирт, проте дуже важлива різниця в пропорціях даних інгредієнтів. Так, у цього парфуму концентрація парфумерної композиції становить 20-30% від загального обсягу. Такі духи дорогі, тому в основному вони випускаються в маленьких флакончиках об'ємом 7-15 мл На їх упаковці можна побачити напис "Parfum" (рідше може зустрічатися слово "Extrait"). Більш дешевою альтернативою є парфумована вода (Eau de Perfum), в якій концентрація композиції варіюється в межах 15-20%.

Що стосується написи "Eau de Toilette" або "Esprit de Perfum", то вона свідчить про те, що перед вами не духи, а туалетна вода. У той час як вироблений у Франції "Eau de Cologne" - це вже чоловічий одеколон. Хоча слід знати, що в продукції американських парфумерів словом "Cologne" іменують продукцію, яка в залежності від концентрації є аналогом французької парфумерної або туалетної води.Увага, тільки СЬОГОДНІ!