Шопінг без помилок

Шопінг без помилок
Люди живуть у світі споживання, зі всіх сторін, щогодини так і примушують що-небудь купити. І роблять це хитро. Ні, вам не продають сумку або нові штани, або піджак... Вам продають мрію, тобто пропонують товар так, що вам захочеться купити саме цю річ, уявивши самі немислимі наслідки, пов'язані з цією покупкою.
Коли ви бачите на яскравому рекламному плакаті засмаглу дівчину в білих полотняних штанях, яка стоїть на палубі білосніжної яхти і дивиться на блакитне море, вам пропонують не штани, а казку - хто не хоче бути такою ж недбало-красивою неробою? І ви купуєте лляні штани, бо якось підсвідомо здається, що головне - саме штани, тому що ось же вони, поруч, та ще й зі знижкою. А яхта, море, відпустка неробство і лінива прийдуть самі чудесним чином.

У підсумку ви приходите додому з білими штанами, і тільки примірявши їх перед дзеркалом у коридорі, розумієте, що білий колір вас повнить. Та й відпустка цього літа вам не світить, а якщо і світить, то не на морі, і до цих штанів у вас немає нічого підходящого - ні сорочки, ні сандаль, ані таких же бірюзових бус, ні яхти. І ще одна річ, куплена під впливом почуттів, відправляється в шафу, пробивши помітну дірку в бюджеті.

Для того щоб не перетворитися на жертву шопінгу, не ходіть в магазини в засмучених почуттях - в цей момент небезпека купити щось непотрібне , як втішний приз, зростає в рази. Намагайтеся також не забігати в магазини без чіткого плану покупок, «просто прогулятися в обідню перерву». Саме під час цих невинних прогулянок ви і робите більшість зайвих витрат, про яких потім шкодуєте.

Складіть список необхідних речей і забороніть собі купувати інше. Наприклад, вам потрібні нові осінні туфлі, чорні або сірі штани, червоні рукавички і містка сумка. Не дозволяйте собі відволікатися, поки не знайдете все, що потрібно. В іншому випадку ви ризикуєте вийти з малиновим клатчем, джинсами, трьома шовковими хусточками і купою маєчок, купівля яких в листопаді не так актуальна.

Також не купуйте річ, якщо вона мала, в надії скинути пару зайвих кілограмів. Як правило, кілограми залишаються при вас, а річ сумно лежить в комоді.
Якщо раптом вам дуже сподобалася якась річ, але ви сумніваєтеся, що вам є з чим її носити, не сподівайтеся, що «щось та знайдеться». Якщо нова кофтинка різко вибивається з вашого звичайного стилю, значить, у вас немає для неї ні штанів, ні спідниці, ні взуття, а, отже, вам або доведеться витратити ще грошей для того, щоб закінчити комплект, або вона буде також сумно не затребувана.

Потрібно добре знати, які кольори йдуть саме вам. Не піддавайтеся спокусі, побачивши вітрину, оформлену в чарівній фіолетового або смарагдовою гамі, якщо ви вже давно з'ясували, що ці кольори вас «вбивають» і роблю старше, як би добре ці речі не виглядали на рыжеволосом манекені. Ви ж бліда натуральна блондинка, це не для вас.

Якщо ви знаєте про свою здатність захоплюватися шопінгом, то перед походом в магазин переведіть у готівку гроші. Психологічно розлучатися з «живими» грошима складніше, ніж з «невидимими».Увага, тільки СЬОГОДНІ!