Покупка косметики через інтернет: підводні камені

Покупка косметики через інтернет: підводні камені
Безсумнівно, покупка косметики через інтернет має багато переваг. Не виходячи з дому, ви вибираєте товар, оформляєте замовлення і через деякий час його отримуєте - зручно і просто, тим більше, що ціни в інтернет-магазинах часто набагато нижче, ніж у звичайних. Але у цього способу покупки є чимало підводних каменів, і щоб уникнути розчарувань, краще знати про них заздалегідь.
При виборі магазину, який пропонує найнижчі ціни, будьте дуже обережні, адже справа стосується вашого здоров'я. Нерідко в інтернет-бутиках можна зустріти підробку, яка може викликати проблеми зі шкірою, а також внутрішніми органами. Зменшити цей ризик можна, купуючи косметику в офіційних представників торгових марок, на сайтах самих косметичних компаній або, в крайньому випадку, великих мережевих магазинів.

Іншою перешкодою у вільному виборі інтернет-магазину може стати система оплати. При покупці косметики на російському сайті, у вас, швидше за все, проблем не виникне, вибір способів оплати досить великий - від банківських карт до WebMoney або Яндекс-грошей. Зручніше і безпечніше всього вибирати оплату за фактом, оскільки ви зможете оглянути цілісність і якість товару перед тим, як заплатити гроші. Щоб купити косметику в іноземній інтернет-магазині, вам знадобляться картки Visa або MasterCard (причому MasterCard Maestro або Visa Electron не підходять), з необхідною кількістю необхідної валюти.

Нерідко великі магазини косметики оголошують про акції, наприклад, «нічні знижки», «друга покупка безкоштовно», «подарунок за покупку» і т.д. Безсумнівно, такі пропозиції звучать дуже спокусливо, але ціна подарунка найчастіше вже закладена у вартість покупки.


Дуже великий мінус придбання косметики онлайн - тривалі терміни доставки. Не звертайте уваги на терміни, вказані на сайті, найчастіше вони не дотримуються. Особливо сильно покупка може затриматися при доставці поштою Росії - тут строки коливаються від декількох днів до декількох місяців. Особливо сильно завантажена пошта в грудні, у передноворічні дні.Виняток становлять магазини з власною службою кур'єрської доставки по вашому місту. В такому разі чекати навряд чи доведеться довше кількох днів, але врахуйте, що послуги кур'єра вже включені у вартість покупки (навіть якщо магазин заявляє про безкоштовну доставку).

В цілому, покупка косметики по інтернету - не таке небезпечне заняття, вибираючи надійні магазини, ви не сильно ризикуєте. Процес покупки в спокійній обстановці, в затишному кріслі з чашкою кави може стати настільки захоплюючим, що головною проблемою стане необхідність вчасно зупинитися.Увага, тільки СЬОГОДНІ!