Як вибрати золотий браслет

Як вибрати золотий браслет
Браслет один з найулюбленіших жіночих аксесуарів. Багато хто сприймає його не тільки як прикраса, а й в якості ознаки достатку і гарного смаку його власниці. У кожному разі, правильно підібране виріб здатний вдало підкреслити витонченість, граціозність і красу жіночої руки.
Браслет повинен вільно облягати зап'ясті і рухатися по ньому без зусиль. Якщо він буде мати регулювання по довжині, тоді його розмір можна буде зручно підкоригувати прямо на руці.

Якщо ви вибираєте обруч, то слід знати, що такі браслети носять по три і більше. Тому краще всього підбирати їх в однаковому стильовому рішенні. Широкі обручі носять по одному і не поєднують з іншими прикрасами. Якщо вони не мають застібок, то важливо правильно підібрати розмір, інакше браслет може постійно спадати з руки. Якщо виріб має вставку з дорогоцінного каменю, то його зазвичай носять трохи вище зап'ястя. Розмір таких браслетів потрібно підбирати з урахуванням цього параметра.

Власницям тонких рук можна обирати будь золоті браслети, за винятком надто великих, які найкраще підійдуть жінкам з великими руками. Якщо вас бентежать обидва варіанти, можна вибрати прикраса середнього розміру.

Зараз особливоїУвага, тільки СЬОГОДНІ!