Як відрізнити справжню туалетну воду

Як відрізнити справжню туалетну воду
Сьогодні знайти дійсно якісний парфум дуже складно, адже подібна продукція дуже популярна серед «липових» виробників. Звичайно, можна було б не звертати ніякої уваги на те, справжня туалетна вода пропонується чи ні, але все частіше підробки таять в собі величезну небезпеку для здоров'я.
Для того щоб зробити правильний вибір при покупці туалетної води, звертайтеся тільки в спеціалізовані магазини, де всі вподобані варіанти можна не тільки подивитися, але і оцінити по запаху.

Обов'язково огляньте упаковку. Справжня туалетна вода продається в щільній, якісно зробленої коробочці, всі принти на ній нанесені акуратно. Якщо зверху упаковка обтягнута целофановою плівкою, перевірте, щоб шви на ній були рівними, а сам целофан - щільно обтягивал коробочку. Не забудьте і про написи - вони повинні бути написані правильно, без помилок, а також обов'язково наявність штрих-коду.

Для якісного парфуму має бути вказівка на країну виробника, наприклад Made in France. Якщо ж замість цього є тільки слово France, можете не сумніватися - це підробка. На упаковці також обов'язково повинна міститися інформація про відсотковому співвідношенні алкоголю. Іноді виробники вказують і інші інгредієнти, що входять до складу туалетного води, в тому числі і співвідношення ефірних масел, однак це зовсім не обов'язково.

Існує думка, що справжні парфуми випускаються тільки разом з целофановою упаковкою. Насправді це не так. Деякі фірми спеціально відмовляються від такого оформлення, щоб потенційний покупець міг оцінити не тільки саму упаковку, але і запах, а також форму флакончика. Якість флаконів також важливо. Дуже часто виробники спеціально замовляють дорогі матеріали для їх виготовлення: кришталь або скло високої якості. Чим незвичніше форма флакона, тим більше ймовірності, що це оригінал.

Крім того, добре зарекомендували себе фірми-виробники ніколи не пустять в продаж флакончики з браком - кульками повітря або нерівною поверхнею. На флаконі також повинно бути зазначено кількість парфумів в мілілітрах.
На якісну продукцію у продавця є сертифікат якості, і ви маєте повне право вимагати його. Якщо отримали відмову - значить, є всі підстави думати, що духи підроблені. Якщо вам все-таки показали необхідну документацію, зверніть увагу на друк - це не повинна бути копія. Та й дозвіл видається лише на один певний вид товару.

Термін придатності парфумів в запечатаному вигляді - 1 рік. Фахівці говорять про те, що духи можна зберігати і 3 роки без будь-яких змін у якості, але для цього необхідні спеціальні умови.

І нарешті, якщо ви придбали туалетну воду, ще раз можете перевірити її справжність. Поставте флакон в холодильник. Якщо рідина потемніє, можете нести його назад в магазин, тому що це стовідсоткова підробка.Увага, тільки СЬОГОДНІ!