Шопінг по-азійськи

Шопінг по-азійськи
Хто сказав, що хороший шопінг можливий лише в Мілані, Парижі чи Лондоні? Країни Південно-Східної Азії в цьому відношенні можуть дати фору європейським державам. Адже тут ви знайдете справжній рай для шопоголіка: багато, дешево, незвично. Отже, де і що купувати?

На індійському Гоа безліч яскравого літнього одягу: психоделічних квітів сукні, перетворюються в штани, спідниці, різнокольорові блузи і брюки-саронг. Очі розбігаються, але потрібно пам'ятати, що, повернувшись у наш прохолодний клімат, можна і не знайти застосування всім цим строкатим вбранням. Виняток, мабуть, становлять однотонні чоловічі штани з бавовни вартістю 5 доларів.

В Бомбеї безліч чудових хусток і парео з шовку і бавовни і найбільший вибір в світі модних у цьому сезоні тунік. Краще брати не ті, що продаються з лотків, а заглянути в магазинчики-ательє, там можна відшукати унікальні речі з ручною вишивкою.

У столиці Філіппін Манілі є власні відмінні бренди, вони продаються у великих торгових центрах. Це різного роду яскравий трикотаж: майки і спідниці, незвичайні сукні - від 10 доларів за річ. Найцікавіша місцева марка - Popstar.

У В'єтнамі теж багато чого цікавого. Наприклад, мотоциклетні шоломи у вигляді кепок, що імітують панцир черепахи або крила божої корівки. Також у численних ательє продаються чудові шовкові вечірні сукні, а на туристичних вулицях - блузки, сумки та взуття з яскравою вишивкою хрестиком. Туфлі, наприклад, коштують близько 23 доларів. У Хошиміні багато дешевої молодіжного одягу хорошої якості.У Сінгапурі величезна кількість торгових молів. Але в них розташовуються, в основному, добре відомі світові бренди. Але центр Far East Plaza на невеликий бічній вулиці пропонує дещо інший асортимент. Тут можна знайти незвичайного крою брюки та сукні, цікаві дизайнерські піджаки.


У Бангкоку самі чудові шопінг-моли у всій Азії. Тут багато дизайнерського одягу тайських марок, оригінальної біжутерії, цікавих сумок, незвичайних аксесуарів. Маючи терпіння, можна знайти унікальні сандалі ручної роботи або ексклюзивне яскраву сукню за 10 доларів.

В Індонезії хороший батік, але краще купувати його шматком, а не у вигляді недоладних виробів, які ви навряд чи надягнете в Росії. Також в Джакарті, в універмазі-дискаунтері біля китайського посольства, можна знайти зшиту в Індонезії одяг американських марок за дуже невеликі гроші.

На Балі багато цікавих блузок, суконь та спідниць з шовку. Також тут можна купити непогані прикраси, сонячні окуляри і балійські штани з однотонного бавовни.Увага, тільки СЬОГОДНІ!