Як відрізнити підробку годин

Як відрізнити підробку годин
Коли замислюєшся про те, який подарунок зробити тієї чи іншої важливої персони, і на очі несподівано попадаються брендові годинники за низькою ціною, мимоволі задаєшся питанням: «А не підробка?» Існує кілька ознак, що дозволяють відрізнити підроблені годинники від справжніх.
Підроблені годинники часом виглядають і працюють нітрохи не гірше «марочних» моделей. Однак, у справжнього товару є декілька істотних особливостей, що дозволяють відрізнити його від підробки.

Якщо на годиннику наявні подряпини, а їх ремінь кілька поганої якості, що з нього облазить фарба, це може послужити приводом для підозр. Грубі штампи і погана шліфування також повинні вас насторожити. Слід звернути пильну увагу на якість нанесення цифр на циферблат - в тому випадку, якщо воно залишає бажати кращого, годинник є лише підробленими аналогом бренду. Рекомендується також перевірити наявність на товарі проби - завод-виробник зобов'язаний нанести її на виріб.

У тому випадку, якщо до годинників не додається жодної упаковки та документів, це вірна ознака того, що ви маєте справу з підробкою. До брендових товарів обов'язково повинен додаватися сертифікат якості, що містить інформацію про виробника. Крім того, на даний «люксовий» виріб зобов'язана надаватися заводська гарантія, що дає можливість у разі поломки віднести їх в центр сервісних послуг, що нереально в разі продажу годинників з рук.


Вихідний від годин різкий неприємний запах також повинен викликати у вас занепокоєння. Оригінальні брендові товари ніколи не будуть виділяти сморід: стійкий хімічний дух характерний лише для дешевих аналогів.

Брендові годинники, як правило, коштують досить дорого. Товари марок «Ролекс» і «Келвін Кляйн» не можуть коштувати тисячу рублів - в іншому випадку це підробка. Низька ціна слугує явному ознакою того, що вас намагаються обдурити і задешево продати вам поганий товар.

Якщо ж вас все-таки охоплюють сумніви, то слід віднести годинник в спеціальний часовий ломбард. Фахівці завжди зможуть професійно провести оцінку годин і дати характеристику їх виробнику.Увага, тільки СЬОГОДНІ!