Покупки в інтернеті: як не помилитися?

Покупки в інтернеті: як не помилитися?
Покупки в інтернет-магазинах стали повсякденністю у великих містах. Але деякі ще тільки відкривають для себе всю красу віртуального шопінгу. Здійснювати покупки в інтернеті і вигідніше і зручніше. Але підходити до вибору дистанційних магазинів потрібно з розумом, щоб уникнути в подальшому багатьох проблем.

Віртуальна торгівля дає можливість робити покупки вдома, в спокійній обстановці, причому цілодобово. Ви можете прочитати докладний опис товару купити саме те, що необхідно. Товари в інтернет-магазинах часто дешевше, асортимент ширший, до того ж все привезуть додому. Для жінок з маленькими дітьми такий шопінг - це просто порятунок.

Існують кілька загальних рекомендацій:

- робіть покупки в перевірених та відомих інтернет-магазинах, шукайте відгуки про них-
- при покупці звертайте увагу на терміни доставки-
- уважно читайте умови продажу, оплати та повернення-
- при покупці одягу і взуття без примірки, звертайте увагу на розмірні сітки.

В дистанційній торгівлі є три актуальні проблеми. Перша - доставка товару. Покупцеві доводиться чекати покупку, для цього необхідно бути вдома повний робочий день. По-друге, часто товар відсутній на складі. Ну, і останнє - це можливість обману в такому магазині. Щоб не стати жертвою шахраїв, ніколи не оплачуйте покупку заздалегідь, якщо не впевнені, що гроші не пропадуть. Адже оплата - гарантія отримання товару.

Кращим доказом серйозності інтернет-магазину будуть «живі» відгуки покупців. Негативна інформація у віртуальний простір просочується дуже швидко. Чутки про недобросовісних продавців розносяться моментально.У деяких відомих магазинів є свої групи в соціальних мережах, що теж є доказом серйозності магазину.


Гідні інтернет магазини, що торгують одягом, дуже часто пропонують примірку речі при доставці, причому покупець має право відмовитися від покупки, якщо та не підійшла.

Торгівля в інтернеті підкоряється Закону про захист прав споживача в галузі дистанційної торгівлі. Закон чітко регламентує всі рівні захисту. З цього закону покупець має повне право повернути товар протягом двох тижнів, за умови, що він не використовувався ним, збережена упаковка і товарний вигляд.

Покупки в інтернеті вигідні і зручні. Інтернет-торгівля - це величезне море, де можна знайти все, що забажаєш. Потрібно тільки трохи навчитися «плавати».Увага, тільки СЬОГОДНІ!