Як повернути неякісне взуття

Як повернути неякісне взуття
Коли ви йдете на важливу зустріч, і раптом у нових туфель ламається каблук - це дуже прикро. Та, власне, куди б ви не йшли, проблеми з взуттям - це завжди прикро. Крім зіпсованого настрою вам належить повернення неякісного взуття в магазин - а це може бути дуже неприємно і довго.
Щоб зекономити свій час, гроші і нерви, підготуйтеся до цієї можливої перспективі заздалегідь, вже в момент здійснення покупки.

Не поспішайте, вибираючи собі нову пару взуття. Те, що ви приміряєте, ще не означає, що ви зобов'язані її придбати. Якщо ж ви все-таки вирішили її придбати, уважно огляньте пару з усіх боків, переконайтеся, що вона зшита акуратно, і у взутті немає видимих дефектів. Походіть в майбутній обновці магазину, постарайтеся зрозуміти, наскільки зручна колодка і комфортно вам. Не звертайте уваги на вмовляння продавців, керуйтеся тільки своїми відчуттями. У вас з продавцями різні завдання: їм потрібно швидше продати товар, а вам - купити якісну річ.

Роблячи покупку, обов'язково візьміть в магазині всі належні документи: касовий і товарний чеки, гарантійний талон. Перевірте, щоб у гарантійному талоні все було правильно заповнено. Не соромтеся цього робити - можливо, це вас дуже виручить, так що обов'язково збережіть ці докази своєї покупки.

При виявленні дефекту не зволікайте, одразу несіть пару в магазин, в якому ви її купили. Ні в якому разі не потрібно намагатися самостійно її відремонтувати зі слідами вашого втручання жоден магазин пару вже не візьме.

Прямо в магазині напишіть заяву про повернення товару, опишіть, який дефект ви виявили. На словах нічого пояснювати не варто, потрібно робити це тільки в письмовому вигляді. Порядний продавець поверне вам гроші протягом десяти днів.
Якщо ж вам не пощастило, і попався недобросовісний продавець - не полінуйтеся зробити експертизу. Для цього зверніться до незалежного експерта, але категорично не погоджуйтеся на експерта, якого вам порекомендує продавець - у них можуть бути свої відносини, і в цьому випадку сподіватися на об'єктивну експертизу не доводиться.

Якщо на продавця не подіяли навіть результати експертизи, зверніться до юриста. Зазвичай це змінює ситуацію як за помахом чарівної палички і продавець відразу ж повертає гроші. Але якщо цього не сталося - сміливо йдіть до суду. У цьому випадку недобросовісний продавець не тільки поверне вам гроші за товар і експертизу, але й буде зобов'язаний відшкодувати вам витрати на судові витрати і роботу юриста.

Перш, ніж йти з поверненням в магазин, ви можете звернутися у Відділ по захисту прав споживачів і там отримати безкоштовну консультацію.Увага, тільки СЬОГОДНІ!