Шопінг-секрети: не купуй зайвого!

Шопінг-секрети: не купуй зайвого!
Надіти нічого, а вішати нікуди. Ця проблема знайома багатьом жінкам. А секрет її вирішення простий - потрібно просто визначити, що з речей необхідно, і не купувати зайвого. Навіть на розпродажах. Навіть якщо дуже подобається.

Давайте спробуємо визначити, що ж буде зайвим саме для вашого гардеробу, а чого не вистачає для того, щоб завжди було що вдягнути, і щоб полки шафи не ломилися від надлишку того, що ви ніколи не станете носити. Для цього варто визначити свій базовий гардероб.

Що таке базовий гардероб? Це набір тих речей, які ідеально поєднуються між собою, які відмінно на вас сидять і підходять для будь-якої події. Це, наприклад, класична спідниця-олівець сірого, чорного, темно-синього кольору. Це біла, що сидить по фігурі сорочка. І безліч інших речей, списки яких так люблять озвучувати стилісти, модельєри та інші авторитетні в галузі моди люди. Але у всіх їх він значно різниться. І, звичайно, він розрізняється у всіх людей, у залежності від способу життя, уподобань, типу фігури і зовнішності.


Щоб під час шопінгу не купувати зайвого, намагайтеся тримати в голові ті самі базові речі, що вже є у вас в гардеробі. При кожній спробі купити гостромодну блузку, вже десяту за сезон, уявіть собі, з чим з вже наявних речей ви будете її поєднувати. Якщо не приходить в голову хоча б трьох поєднань, то краще поверніть цю гостромодну блузку на вішалку і позбавте себе від розтрати на річ, яку ви навряд чи надягнете хоча б два рази.

Багато стилісти стверджують, що в гардеробі у людини повинні бути речі тільки трьох кольорів. Плюс можливі відтінки цих квітів. А додати яскравості можна за допомогою аксесуарів: кольорові шарфики, браслети, хустки допоможуть вам перетворити будь нудний, непомітний образ в оригінальний і запам'ятовується, з правильно розставленими акцентами. А базовий гардероб з трьох основних кольорів, які підходять саме вам, врятує від вічної проблеми вибору відповідного одягу для різних випадків.

Найкращий спосіб зробити так, щоб список тих самих базових речей, що є у вас, завжди був в пам'яті - розібрати свій гардероб, скласти повний список наявних речей, сфотографувати їх і спробувати зібрати кілька комплектів одягу з наявного. І відразу стане зрозуміло, чого не вистачає для повного комплекту, щоб не потрапляти в ситуацію "нічого надіти, але нікуди класти одяг". Тоді ж відразу стане ясно, які кольори переважають у вашому гардеробі, які силуети вам йдуть найбільше, який стиль переважає. Обмежуючи себе за цими трьома параметрами, вирушаючи на шопінг, ви завжди зможете втримати себе від покупки зайвого одягу.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!