Як відрізнити підробку в парфумерії

Як відрізнити підробку в парфумерії
На жаль, навіть висока ціна парфуму не є стовідсотковою гарантією його якості. Якщо ви хочете бути впевненим, що купуєте оригінальну парфумерію, необхідно обов'язково звертати увагу не тільки на сам аромат, але і на флакон, коробку і упаковку.
У першу чергу варто розглянути упаковку вподобаних вам духів або туалетної води: вона повинна бути міцною, а папір або картон гідної якості. Тонкий, але ні в якому разі не товстий поліетилен повинен облягати коробку, щоб ніде не морщити і не істотно відрізнятися розмірами від самої коробки. У оригінальної парфумерії поліетилен склеюється спеціальним апаратом, і тому на місці запаювання завжди видно штамп у вигляді чіткого кола або прямокутника. Однак є деякі виробники, які навмисно відмовилися від використання поліетилену, щоб таким чином боротися з підробками. Приміром, "LaCoste Hot Play", "Hugo Boss Energise", "Davidoff Cool Wather" роблять упор на оригінальність флакона парфумів і упаковки.

Зверніть увагу і на сам флакон парфуму, адже у підробок найбільше недоліків припадає на оформлення флакона: нечіткі написи, неакуратні вигини і форми, неякісне скло. Знайте, що цей парфум виробники ніколи не закриють металевою кришкою - парфуми від зіткнення з металом мають властивість змінювати аромат в гіршу сторону. Скляний флакон повинен бути чистим і прозорим, а в самому склі повинні бути відсутніми помутніння і кульки повітря.

Уважно перевіряйте назви парфумів та дані про виробника. Як правило, більшість виробників парфумерних підробок додають у відомі назви зайві літери або ж просто міняють їх місцями. Назва має бути написано тільки англійською або французькою мовою. В даних про виробників повинна бути біля казана не просто країна, а повністю вся фраза "Made in France". Крім іншого, обов'язково має бути така інформація як склад продукту, термін придатності, процентний вміст алкоголю, дата виготовлення, країна-виробник і, природно, саме найменування товару.Але найбільше видає неякісну парфумерію її аромат: підробити оригінальну формулу духів практично неможливо. Також фальшивка завжди буде відрізнятися нестійкістю, якоїсь приторностью і різкістю запаху, але найбільше - явно вираженим запахом не самих парфумів, а спирту. Нанесіть вибраний парфум на шкіру і зачекайте деякий час: вже через півгодини підробка буде мало чим нагадувати оригінальний аромат. Звичайно ж, не варто сподіватися знайти якісну парфумерію на ринку за копійчану ціну.Увага, тільки СЬОГОДНІ!