Рольові ігри в ліжку

Рольові ігри в ліжку
Іноді в постійних і стабільних відносинах партнери починають відчувати, що щось не так. Начебто все чудово - ви близькі, як ніколи, ви розумієте один одного не те що з першого слова, з першого погляду, ви вивчили напам'ять звички, запахи тіла один одного, ви притерлися, звикли, і ваші відносини як ніколи ніжні. Але пішла пристрасть, яка тримала вас в напрузі перший час, не давала нудьгувати, яка була щовечірніх гарячою стравою.
Деякі закохані пари намагаються якось оновити свої стосунки, знову повернути в них новизну і колишню пристрасть, використовуючи різні способи, наприклад, рольові ігри.

Саме ці забави в ліжку допоможуть втілити ваші найсміливіші фантазії, вийти за рамки звичайного. При цьому вони припускають достатню близькість партнерів і високий ступінь довіри між ними. Передусім, будьте чесні перед своєю коханою людиною, відверто розкажіть про свої таємні бажання, вислухайте його. Ні в якому разі не соромтеся, будьте розкуті.

Частий сюжет для таких забав - реалізація сценарію зґвалтування. Це часте приховане бажання і чоловіків, і жінок, подавляемое вихованням, нормами поведінки і порядністю. Для цього вам не знадобиться купувати спеціальний костюм, ви просто повинні змінити стиль сексуальної поведінки.


Ще одна популярна гра - розпусна медсестра, стюардеса, черниця, школярка або вчителька. Для цієї гри потрібно антураж - уніформа. У спеціалізованих магазинах для дорослих ви можете придбати костюм, який найбільш відповідає вашим фантазіям, і пограти в цю гру на дозвіллі у власній спальні. Тут, звичайно, всі подання для чоловіка (це ж його фантазії), але, можливо, спокушаючи і власного чоловіка, ви отримаєте не менше задоволення, ніж він.

«Жіночий» варіант цієї гри - це класичний сантехнік або майстер по наладці устаткування. Розіграйте цей сценарій, в якому ви - примхлива нудьгуюча домогосподарка, а ваш партнер - простакуватий гість з валізкою інструментів.

Деякі пари грають дивні таємні ігри, які допомагають їм зберігати інтерес один до одного. Адже малі соромітні таємниці дуже сприяють єднанню. Особливо, якщо ці таємниці сексуального характеру.Увага, тільки СЬОГОДНІ!